Cracovia wygrała z Torpedo

pb
Wygraną z Torpedo zagwarantował "Pasom" Paweł Dudzic
Wygraną z Torpedo zagwarantował "Pasom" Paweł Dudzic Wojciech Matusik / Polskapresse Gazeta Krakowska
Przygotowująca się do rundy wiosennej Cracovia pokonała w meczu towarzyskim słynne Torpedo Moskwa 2:1. Bramki dla Pasów zdobyli Boljević i Dudzic.

Krakowscy piłkarze potwierdzają, że są w coraz lepszej dyspozycji. W minioną środę co prawda przegrali 0:1 z innym rosyjskim klubem FK Ufa, ale ich gra mogła się podobać. Teraz po kolejnym pojedynku podczas zgrupowania w Turcji zdołali zejść z boiska z tarczą.

Nie obyło się jednak bez gorszych chwil bowiem to moskwianie objęli prowadzenie w 33. minucie gry. Cracovia jednak zdołała wyrównać jeszcze przed przerwą. Dwie minuty przed przerwą gola do szatni zdobył Vladimir Boljević, który piłkę umieścił w siatce trafiając z rzutu wolnego. "Pasy" bramkę na wagę zwycięstwa zdobyły w 78. minucie po akcji dwóch zawodników wprowadzonych na boisko po przerwie Łukasza Zejdlera i Bartłomieja Dudzica.

Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z regionu. Zapisz się do newslettera!