Cracovia w końcu zgarnia trzy punkty! Czy to początek dobrej passy? [zdjęcia]

Łukasz Żołądź
Cracovia, Pasy, Podbeskidzie Bielsko Biała, T-mobile ...
Cracovia, Pasy, Podbeskidzie Bielsko Biała, T-mobile ... Łukasz Żołądź
Cracovia wygrała swój pierwszy od bardzo dawna mecz i w pojedynku z Podbeskidziem zgarnęła trzy punkty! Zobaczcie zdjęcia.

Kibice Legii zdewastowali 5 autobusów przed meczem z Wisłą. Straty: 11 tysięcy złotych

Do przerwy, pomimo szybko zdobytej przez krakowian bramki, Cracovia remisowała z Podbeskidziem 1:1. O wyniku przesądziły dwa stałe fragmenty gry - w 54. minucie rzut wolny wykorzystał Kosanović, a 22 minuty później karnego na bramkę zamienił Ntibazonkiza.

Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:1 (1:1)