Cracovia remisuje bezbramkowo z Żyliną

Sparing Cracovii ze słowacką Żyliną zakończył się remisem 0:0. W ...
Sparing Cracovii ze słowacką Żyliną zakończył się remisem 0:0. W ... Łukasz Żołądź
Sparing Cracovii ze słowacką Żyliną zakończył się remisem 0:0. W ekipie "Pasów" zadebiutowali Rok Straus oraz Dawid Krieger.

Straus, Nykiel i Krieger zaprezentowani w Cracovii

Juz w 5 minucie gospodarze mogli otworzyć wynik spotkania. Mocny strzał z dystanstu zdołał jednak sparować Kaczmarek. Kilkanaście minut później z dobrej strony pokazał się Lievtaka. Zawodnik Żyliny oszukał przyjęciem piłki całą defensywę "Pasów" i huknął mocno, ale niecelnie. Cracovia odpowiedziała w 27 minucie. Dudzic dograł do Masłowiskiego, a ten uderzył z kilku metrów na bramkę. Gospodarzy uratował cudowną paradą Dubravka.

W drugiej części groźniejsza nadal była ekipa Żyliny, ale nic z tego nie wynikało. Jeśli chodzi o ataki krakowian, na listę strzelców próbowali wpisać się Krieger i Bojlević. Ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowm remisem.

MŠK Žilina - Cracovia 0:0

Żółte kartki: Guldan (MŠK).

MŠK Žilina: Dubravka, Angelović, Guldan, Leitner (46. Pich), Barcik (46. Ondras), Pecovsky, Piacek, Sulek (85. Simko), Zosak (30. Zilak, 79. Zlatković), Lietava (46. Majtan), Gergel (46. Strihavka).

Cracovia: Kaczmarek - Mierzejewski, Kosanović, Trivunović (64. Puzigaća), Suart - Dudzic, Bartczak (70. Boljević), Szeliga (46. Struna), Štraus (64. Baliga, 77. Rupa)) - Masłowski (46. Krzywicki) - Krieger.

Widzów: ok. 900 (w tym ok. 30 z Krakowa).