Cracovia – Lechia Gdańsk 3:1 [zdjęcia+wideo]

Sławomir Ostrowski
Po pierwszej bezbramkowej połowie we wczorajszym meczu z Lechią Gdańsk, drużyna Cracovii zdominowała dalszą część spotkania i wygrała 3:1.
Zobacz relację minuta po minucie

Dobry trener wie jak przywrócić do pionu swoją drużynę. W sobotę udowodnił to Artur Płatek.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Początkowo przeważali goście z Gdańska, nie zdołali jednak wykorzystać kilku rzutów rożnych. Po kilkunastu minutach mecz się wyrównał.

W drugiej połowie spotkanie zostało zdominowane przez piłkarzy Artura Płatka. W 51. minucie triumfował Bartosz Ślusarski, a po kolejnych pięciu strzelił Przemysław Kulig. Na 3:0 podwyższył Dariusz Pawlusiński. Lechii udało się strzelić honorową bramkę w 81 minucie, gdy Dariusz Surma dobił piłkę po rzucie wolnym.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani