Cracovia : Górnik - 0:2

Grzegorz Pękała
Krakowski zespół nie przeszedł do półfinału Pucharu Ekstraklasy. Cracovię wyeliminowały dwa gole Dawida Jarki z zabrzańskiego Górnika.

Pierwszy gol padł w dziewiątej minucie i goście odrobili straty z pierwszego dwumeczu (wtedy Cracovia wygrała 1:0). Wynik zmienił się dopiero w drugiej połowie. Dawid Jarka dołożył od siebie drugą bramkę w 70. minucie.

Cracovia od 58. minuty grała w osłabieniu. Z boiska wyleciał Łukasz Tupalski, który otrzymał drugą żółtą kartkę i w efekcie - czerwoną.

Nadmiernych emocji mecz nie wzbudził. Na trybunach zasiadło ledwie trzystu kibiców.

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?