Cracovia: drugi przegrany sparing

Cracovia Kraków przegrała swój drugi sparing podczas obozu szkoleniowego w Słowenii. W rozegranym wczoraj spotkaniu Pasy uległy chorwackiej drużynie NK Zadar.

Wynik meczu na 2:0 dla przeciwników Cracovii został ustalony w ciągu ostatnich 25 minut spotkania. Najpierw Chorwaci wykorzystali rzut karny podyktowany po faulu krakowskiego bramkarza Marcina Cabaja. Drugiego gola NK Zadar strzelił na minutę przed końcem meczu.

- Mieliśmy przewagę, a mimo to przegraliśmy 0:2. To powinno zawodnikom dać dużo do myślenia. Nie umiemy wygrywać i taka jest prawda - przyznał na stronie internetowej Cracovii trener Stefan Majewski.

Cracovia – NK Zadar 0 : 2 (0 : 0)

Cracovia: Cabaj - Kulig, Polczak, Karwan, Radwański – Szeliga (46\' Majoros) , Kłus (46\' Tupalski), Kostrubała (46\' Kostrubała), Nowak - Moskała, Vundev (46\' Kaszuba).

NK Zadar: Jezina - Maruna, Parmakovic, Puljic, Gregov - Mislov, Surac, Tomasov, Zupan - Terkes, Batkowski.

Już 26 lipca rusza piłkarska Ekstraklasa. Cracovia Kraków pierwszy mecz rozegra z Jagiellonią Białystok. Zobacz jesienny terminarz naszych zespołów.