Comarch Cracovia znów lepsza od Ciarko STS Sanok

W niedzielę Comarch Cracovia wygrała z Ciarko STS Sanok 6:2, w piątek 5:2
W niedzielę Comarch Cracovia wygrała z Ciarko STS Sanok 6:2, w piątek 5:2 Joanna Urbaniec
W niedzielę krakowianie pokonali sanoczan u siebie 6:2. W kolejnym starciu z tym rywalem też nie mieli kłopotów z odniesieniem zwycięstwa.

Szybko ustawili sobie mecz, zdobywając dwa gole dokładnie w ciągu 120 sekund. Najpierw Shirley zakończył kontratak „Pasów”, a następnie Bodrow utrzymał się przy krążku i strzałem z bliska po raz drugi pokonał Spesnego. Oba zespoły w tej tercji oddały bardzo mało strzałów na bramkę.

W II tercji miejscowi walczyli o pierwszego gola, ale bardzo dobrze w bramce gości spisywał się Pieriewozczikow. Jego vis-a-bis też spisywał się bardzo dobrze i dzięki temu gospodarze wciąż myśleli jeszcze o nawiązaniu walki z rywalem. Z kolei pod krakowską bramką groźny był Bukowski. W 38 min Bukowski uderzył pod poprzeczkę i tę sytuację arbitrzy sprawdzali na wideo, ostatecznie stwierdzając, że gola nie było.

Gospodarze jednak dopięli swego na początku III tercji. Z kolei w 52 min zasłonięty Pieriewozczikow przepuścił „gumę” do siatki po wrzutce Tamminena. Odpowiedź „Pasów” była jednak natychmiastowa – Csamango uderzał, Spesny odbił krążek, ale wobec dobitki Nemca był bezradny. A gdy karę odsiadywał Duda, krakowianie zdobyli kolejnego gola! Było już po meczu, a jeszcze Brynkus na dokładkę dobił miejscowych.

Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 2:5 (0:2, 0:0, 2:3)
Bramki: 0:1 Shirley (Gula, Pieriewozczikow) 11, 0:2 Bodrow Popiticz 13, 1:2 Sawicki (Sienkiewicz, Tamminen) 44, 2:2 Tamminen (Sienkiewicz) 52, 2:3 Nemec (Csamango) 53, 2:4 Popiticz (Bodrow) 55, 2:5 Brynkus (Jacenko, Jezek) 59
Cracovia: Pieriewozczikow - Gula, Saur, Bezwiński, Dugin, Nemec – Dudas, Muller, Popiticz, Bodrow, Ismagiłow – Jezek, Kinnunen, Brynkus, Jacenko, Csamango oraz Karlsson, Augustyniak, Shirley, Jaracz.
Sędziowali: R. Długi, M. Niżnik. Kary: 10 – 8 min. Widzów: 1000.