Polecamy

Przed wyjściem do pracy nie zdążysz dopić herbaty, a po wyjściu z pracy orientujesz się, że właściwie niewiele piłeś w ciągu dnia? Tu może leżeć przyczyna twojego wiecznego zmęczenia, a także częstych bólów głowy © Canva
[3/10]

Ciągłe zmęczenie? Sprawdź, jak sobie z tym poradzić. To może być zespół chronicznego zmęczenia!

Przed wyjściem do pracy nie zdążysz dopić herbaty, a po wyjściu z pracy orientujesz się, że właściwie niewiele piłeś w ciągu dnia? Tu może leżeć przyczyna twojego wiecznego zmęczenia, a także częstych bólów głowy.

Bez jedzenia możemy wytrzymać około trzech tygodni, ale bez wody – jedynie około trzech dni. 1,5 litra wody dziennie, wypite w małych, ale częstych porcjach, to minimum, jeśli nie chcemy się odwodnić i nie odczuwać związanych z tym uczucia wyczerpania i bólów głowy.

Niemal każdy z nas od czasu do czasu odczuwa zmęczenie. Problem pojawia się jednak, gdy zmęczeni jesteśmy częściej niż rzadziej i w znaczący sposób wpływa to na nasze codzienne funkcjonowanie – niestety, negatywnie. Jeśli chcesz korzystać z życia tak jak wcześniej i masz już dość tego, że z powodu przemęczenia na wszystko brakuje ci energii – sprawdź, jak możesz sobie z tym poradzić!

Najnowsze wiadomości

reklama