Centralna Liga Juniorów. Porażka Wisły Kraków z Zagłębiem Lubin

Bartek Ziółkowski/wislakrakow.com
Juniorzy Wisły Kraków przegrali kolejny mecz. Tym razem ulegli w roli gospodarza Zagłębiu Lubin 1:2.

W pierwszych minutach mecz był wyrównany. Prowadzenie dla gości uzyskał w 20 min Tobiasz Starosta. Zagłębie wyprowadziło wtedy szybki atak, a Starosta wykończył wszystko płaskim i precyzyjnym strzałem.

Wiślacy wyrównali jednak bardzo szybko, bo ledwie po pięciu minutach. Wiktor Benedyktowicz zagrał z lewej strony, w pole karne, a tutaj odnalazł się Wiktor Gap, który trafił do siatki swojego byłego klubu.

Tuż przed przerwą Zagłębie znów jednak prowadziło. Tym razem po kombinacyjnej akcji na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Wandachowicz.

Po przerwie Wisła atakowała, szukała wyrównującej bramki, ale Zagłębie dobrze się broniło. Samo też wyprowadzało groźne kontry. Ostatecznie żadna bramka już jednak nie padła.

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1:2 (1:2)
Bramki: 0:1 Starosta 20, 1:1 Gap 25, 1:2 Wandachowicz 45.
Wisła: Stępak - Pachel, Jania, Klimczyk, Górkiewicz - Gap, Skała, Tsymbaliuk, Kuziemka - Stanek, Benedyktowicz. Ławka rezerwowych: Bigosiński, Kawała, Kurczyna, Nowiński, Prochwicz, Płotka, Sierda, Woyna-Orlewicz, Wójcicki.
Zagłębie: Bielak - Dorożko, Osuch, Fura, K.Frankowski - Wandachowicz, Tarkowski, Droździk, Kubacki - Starosta, Gregorski. Ławka rezerwowych: Matysek, Rogowski, Moczyński, M. Frankowski, Reguła, Ausfeld, Rokita.