Bez kłopotów<br><font color="#006699"><b>Gazeta Krakowska</font></b>

Żuk
LEGIA Warszawa - AZOTY/DOZORBUD Tarnów 75:99 (21:21, 17:31, 24:20, 13:27) Punkty, dla Legii: Sulima 31, Malewski 14, Sinielnikow 13, Błaszczyk 11, Suchomski 6, dla Azotów: Golański 17, Celej 15, Wichniarz 14, Hughes ...

LEGIA Warszawa - AZOTY/DOZORBUD Tarnów 75:99 (21:21, 17:31, 24:20, 13:27)

Punkty, dla Legii: Sulima 31, Malewski 14, Sinielnikow 13, Błaszczyk 11, Suchomski 6, dla Azotów: Golański 17, Celej 15, Wichniarz 14, Hughes 12, Chromicz 11, Doliński 10, Lofton 10, Marculewicz 5, Potulski 4, Rozborski 1.

Najmniejszych problemów z pokonaniem bardzo osłabionej Legii nie mieli koszykarze Azotów. Tyko przez pierwsze minuty pojedynek miał wyrównany przebieg, wśród gospodarzy brylował szczególnie Sinielnikow. Warszawianie prowadzili, ale w kolejnych 10 minutach nie mieli już wiele do powiedzenia, dobrze w tym fragmencie gry prezentowali się Doliński i Wichniarz. W trzeciej kwarcie goście uzyskali już 20-punktową przewagę. Gospodarze jednak nie dawali za wygraną i paraliżowali ofensywne poczynania gości. Przewaga zmalała więc do 12 punktów. Ale znów w ostatniej odsłonie ,Jaskółki" latały wysoko i miejscowi byli bezradni. W tarnowskim zespole debiutował Bartłomiej Rozborski. Teraz przed Azotami niezwykle ważny, sobotni mecz z Komfortem Stargard Szczeciński, który może być kluczowy dla tarnowian w walce o miejsce w najlepszej ,ósemce".