Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

APP w Kryspinowie rozstrzygnięty!

(mk)
materiały promocyjne
Nad pięknym zalewem w Kryspinowie rozegrany został pierwszy turniej z cyklu Akademicki Puchar Polski. Do turnieju zgłosiło się 10 par męskich i 3 żeńskie. Pogoda w piątek nie rozpieszczała zawodników, wiał silny wiatr, a jednocześnie temperatura powietrza była bardzo niska.

Pogoda w ten weekend nie rozpieszczała zawodników grających w Akademickim Pucharze Polski. Deszcz, wiatr i zimno doskwierało przez cały turniej. Jednak żaden z uczestników nie narzekał, gdyż gorąca atmosfera na boiskach trwała do ostatniego punktu.

W niedzielę w kameralnym gronie rozegrane zostały półfinały i finał. Para półfinałowa Lech/Józefowicz nie przyjechała do Kryspinowa, zatem odbył się tylko jeden półfinał oraz mecz o złoty medal.

Pierwsze spotkanie między parami Dzierwa/Szczepanik i Dudek/Matras było jednostronne. Dudek i Matras dzielnie walczyli, ale to nie wystarczyło, aby pokonać ich doskonale przygotowanych przeciwników. Ostatecznie zajęli trzecie miejsce w turnieju.

Michał Dzierwa/Karol Szczepanik – Bartek Dudek/Zenon Matras 2:0 (21:10, 21:16)

Finałowy mecz rozegrany na najwyższym poziomie dostarczył wielu emocji. Na trybunach kibice i organizatorzy dopingowali obydwie pary świetnie bawiąc się przy gorących rytmach z Kuby i Brazylii. Po dwóch setach zwyciężyła para Dzierwa/Szczepanik, a na drugim miejscu uplasowali się Przemysław Ungeheuer i Bartłomiej Błoński.

Michał Dzierwa/Karol Szczepanik - Przemysław Ungeheuer/Bartłomiej Błoński 2:0 (21:13, 21:11)

Kolejny turniej z cyklu Akademicki Puchar Polski odbędzie się w Łodzi (23-24.07). Wszystkich AZSIAKÓW zapraszamy!