Animacje plastyczne z Klubem Kultury Zachęta

Materiał partnera zewnętrznego
Już w najbliższą sobotę odbędą się animacje plastyczne z Klubem Kultury Zachęta. Spotkanie to będzie doskonałą okazją do zdobycia nowych artystycznych umiejętności, a także poznania zajęć proponowanych przez placówkę.

Klub Kultury Zachęta to miejsce spotkań dla mieszkańców osiedla Prokocim. W Klubie odbywają się głównie zajęcia dla dzieci, młodzieży i seniorów. Najczęściej charakter sportowy lub artystyczny.

Przedstawiciele organizacji będą obecni w godzinach 14:00-18:00 w Pasażu Tesco przy ul. Wielickiej 259 w Krakowie. W ramach wydarzenia zostaną przeprowadzone animacje plastyczne dla dzieci. Zabawy będą stanowiły próbkę zajęć odbywających się na co dzień w Klubie Zachęta.

Akcja odbędzie się w ramach programu „Poznaj bliskiego sąsiada”, skierowanego do mieszkańców Krakowa. W Pasażu Tesco przy ulicy Wielickiej 259 swoją działalność zaprezentować mogą wszystkie organizacje, stowarzyszenia, fundacje i jednostki działające na rzecz lokalnej społeczności. Osoby zainteresowane przyłączeniem się do akacji zachęcamy do kontaktu z lokalnym koordynatorem programu, pod adresem [email protected]

Dodaj ogłoszenie