Polecamy

Dom Studencki Żaczek UJal © Fot. Andrzej Banaś
[2/45]

Akademiki w Krakowie - ceny, standardy. Jak aplikować do akademika? [ZDJĘCIA]

Dom Studencki Żaczek UJ
al. 3 Maja 5


Standard: Pokoje 1-, 2- i 3-osobowe z własnymi łazienkami oraz składy mieszkalne w układzie: pokój 1-osobowy i 3-osobowy ze wspólną łazienką. Na każdym piętrze znajdują się kuchnie wyposażone w płyty elektryczne oraz piekarniki elektryczne.

W budynku mieszczą się: lektorium, pralnia i suszarnia, salka imprezowo-telewizyjna ze stołem do piłkarzyków, parking rowerowy, automaty z napojami i przekąskami, sklepik, stołówka studencka, parking rowerowy, Biuro Pośrednictwa Pracy i Kwater Studenckich, punkt ksero. Dodatkowo na terenie domu studenckiego znajduje się stołówka studencka oraz Klub Studencki ŻACZEK.


Jesteś studentem i szukasz zakwaterowania w Krakowie? Ceny mieszkań mogą spędzać sen z powiek, dlatego też dobrą alternatywą mogą być uczelniane akademiki. Zwykle ich wynajem nie kosztuje dużo, a znajdują się w dobrych lokalizacjach, blisko uniwersytetów i często też są w dobrym standardzie. Jak zgłosić się do akademika? Ile kosztuje akademik? Sprawdźcie nasz przegląd krakowskich akademików.

Najnowsze wiadomości

reklama