31. Finał WOŚP na Bagrach. Morsowanie, licytacje, dobra muzyka i świetna zabawa

Ewa Wacławowicz
Ewa Wacławowicz
Morsy na Bagrach.
Morsy na Bagrach. Anna Kaczmarz / Polska Press
W niedzielne południe, w ramach 31. finału WOŚP, nad zalewem Bagry urzędowały morsy z Krakowskiego Klubu "Kaloryfer". I choć mróz szczypał w policzki, do wody weszło sporo osób. Kąpieli towarzyszyła dobra muzyka, licytacje m.in. rozgrzewających likierów i świetny humor.

Dziś widok osób morsujących w Wiśle, na Bagrach czy nad zalewem Kryspinów nikogo nie dziwi, ale to, co dziś dla jednych staje się stylem życia, dla drugich chwilową modą, dla ojców założycieli krakowskiego klubu morsów to wieloletnia pasja. Za nią poszły zaś kolejne imprezy pływackie i sztafety, które ściągały do Krakowa miłośników hartowania się w zimnej wodzie z całej Polski.

Od kilku lat morsy z klubu Kaloryfer bardzo chętnie angażują się także w kolejne finały WOŚP. Dotychczas zbierali się na Bagrach i w zależności od motywu przewodniego morsowania przebierali się za piratów, klauny czy dzikie zwierzęta z Afryki. W takich strojach i z puszkami WOŚP w rękach wskakiwali do zimnej wody, by tym samym rozgrzać serca darczyńców i wesprzeć fundację.

Polska pierwsza w rankingu CNN

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: 31. Finał WOŚP na Bagrach. Morsowanie, licytacje, dobra muzyka i świetna zabawa - Gazeta Krakowska

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na krakow.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie