MEDIKOR – BASKET KUJAWIAK KRUSZYN 69:72 (10-18,24-21,15-15,20-18)
Medikor: Jędrzejewski 20(2), Krasucki 2, Różanowski M. 4, Brzeziński 10, Wojciechowski 5, Grabowski 0, Szepczyński 15, Wójcik 0, Rzepiński 3(1), Sobczak 10(2), tr. Jakub Jaroszewski.
Kujawiak: Witwicki J. 1, Walczak 4, Brzeziński 7, Jaroszewski 6, Ozimiński 11, Orzelski 11, Mejer 3, Witwicki S. 24 (6), Zych 5(1), tr. Dominik Rybka.
ZS CKR KOWAL – DELECTA 71:78 (15-15,13-7,22-28,21-28)
Kowal: Ochmański 14(2), Wyborski 4, Grzybek B. 13(3), Miklaszewski 0, Baranowski 4, Waliszewski 12(4), Spryszyński 7, Grzybek M. 0, Miziołek 17, Szymczak 0, tr. Dawid Miklaszewski.
Delecta: Pytel 3(1), Frontczak 5(1), Waśko 11, Lebiedziński 26(2), Markowski 4, Maciejewski 2, Jankowski 17(4), Tucholski 0, Nowakowski 7(1), Szortyka 3, tr. Krzysztof Czarnecki.
WLOCLAWEK.INFO.PL – ZS CKR KOWAL 95:67 (28-25,26-14,12-13,29-15)
Info: Ręgocki A. 36, Seklecki 8(2), Majchrzak 12(1), Pawłowski 26, Korpalski 2, Safandowski 0, Marciniak 4, Danielak 7. Tr. Bartłomiej Rędzikowski.
Kowal: Więckiewicz 3(1), Ochmański 24(5), Wyborski 0, Grzybek B. 9(3), Miklaszewski 2, Baranowski 6, Nencki 4, Waliszewski 2, Spryszyński 4, Miziołek 13(1), Szymczak 0, tr. Dawid Miklaszewski.
BASKET KUJAWIAK KRUSZYN – DELECTA 67:66 (9-9,18-17,9-8,16-18,15-14)
Kujawiak: Witwicki J. 12, Walczak 2, Brzeziński 10, Jaroszewski 2, Sochacki 0, Zimiński 14, Mejer 3, Witwicki 14(3), Lisiecki 0, Szałek 2, Płocki 3, Orzelski 5. Tr. Dominik Rybka.
Delecta: Pytel 7, Wasko 10, Lebiedziński 12(1), Markowski 5, Maciejewski 1, Jankowski 7(1), Nowakowski 21(5), Szortyka 3. Tr. Krzysztof Czarnecki.
Tabela - grupa A WLKA
1. WLOCLAWEK.INFO.PL 14 28 1329-829 500
2. MEDIKOR 13 23 1036-892 144
3. AUTOSERWIS 13 22 1004-941 102
4. ZS CKR KOWAL 14 21 1077-1012 65
5. BASKET KUJAWIAK KR. 13 21 933-912 21
6. DELECTA 13 20 1060-928 134
Grupa B
SOŁDAŃSKI BASKET SIERPC – MASPOL D&R 55:88 (13-16,13-26, 10-23,19-23)
Sołdański: Swat 3(1), Wolski 8, Gapiński 8, Gontarek 3, Bieńkowski 10, Ziemkiewicz 4, Kazimierowski 12, Nowakowski 7(1),tr. Łukasz Swat
Maspol: Czernielewski 1, Bógdał 9, Ertman 13(1), Pietrzak 0, Wąsik 2, Langa 2, Trymerski 7, Ziętarski 4, Kujawa 6, Sołtys 7(1), Szląskiewicz 31(5), Wójcik 6, tr. Łukasz Szląskiewicz
SPIRAL TEAM BASKETBALL – ANWIL TEAM 67:63 (22-13,13-14,18-19,14-17)
Spiral: Ulanowski 18(4), Drzewiecki 5, Trojanowski 0, Majchrzak 4, Maciejewski 0, Wiatrowski 25(5), Witkowski 11(1), Malinowski 4. Tr. Krystian Świech
Anwil: Olesiński 0, Skowroński 10, Krankiewicz 2, Osmól 0, Lisiecki 8, Drzewiecki 21(2), Kitłowski 0, Łukowski 15, Książkiewicz 7, tr. Jakub Kin
SSK BASKET – ANWIL TEAM 78:58 (30-14,11-15,24-10,13-19)
Basket: Bógdał 14, Pałucki 11(1), Rojek 6, Koźbiał 0, Płocki 0, Jaroszewski 6, Sieraczkiewicz 4, Gostyński 0, Piekarski 23(1), Ostrowski 8(1), Kaszyński 0, Deskiewicz 6. Tr. Krystian Kurlapski
Anwil: Krankiewicz 26(1), Olesiński 2, Osmul 1, Lisiecki 3, Kitłowski 6(2), Łukowski 11(1), Skowroński 9. Tr. Radosław Kitłowski
SOŁDAŃSKI BASKET SIERPC – SPIRAL TEAM 101:51 (26-14,34-16,13-14,28-7)
Sołdański: Pietras 20(3), Lewandowski R.10, Wolski 3, Gontarek 6, Kula 10, Ziemkiewicz 10(2), Kazimierowski 11, Nowakowski 31(3), tr. Piotr Nowakowski
Spiral: Ulanowski 19(3), Drzewiecki 2, Trojanowski 8(2), Maciejewski 0, Wiatrowski 11(1), Witkowski 7(1), Malinowski 4. Tr. Krystian Świech.
Tabela - grupa B WLKA
1. SOŁDAŃSKI BASKET SIERPC 14 21 1034-1009 25
2. GRONEKO 13 19 1016-991 35
3. MASPOL D&R 13 19 816-914 -98
4. SPIRAL TEAM 14 18 928-1044 -116
5. SSK BASKET 13 15 770-1132 -362
6. ANWIL TEAM 13 13 736-1145 -409
Mecze sędziowali: Miłosz Markowski, Mateusz Duchewicz, Marek Łukasik, Grzegorz Szepczyński Michał Mikołajczyk
Terminy najbliższych meczów WLKA Włocławek.
Sobota 02.03.2024
g. 15.30 GRONEKO - ANWIL
16.45 WLOC.INFO.PL - DELECTA
18.00 AUTOSERWIS - B.KUJ. KR.
19.15 MASPOL - SSK BASKET
Niedziela 03.03.2024
g. 9.00 GRONEKO – SPIRAL TEAM BASKETBALL
10.15 WLOCLAWEK.INFO.PL – BASKET KUJAWIAK KRUSZYN
11.30 SOŁDAŃSKI BASKET SIERPC – SSK BASKET
12.45 MASPOL D&R – ANWIL TEAM
14.00 MEDIKOR – ZS CKR KOWAL
15.15 AUTOSERWIS RADEK/OPEN PARTNER – DELECTA
Mecze do rozegrania - 9/10.03.2024 :
Medikor – Delecta (sobota)
ZS CKR Kowal – Basket Kujawiak Kruszyn
Sołdański Basket Sierpc – Anwil Team
Groneko – Maspol D&R
SSK Basket – Spiral Team Basketball
Medikor – Autoserwis Radek/Open Partner (niedziela)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?