Wyniki wyborów samorządowych 2024 na prezydenta w Skierniewicach
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na prezydenta w Skierniewicach podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- JAŻDŻYK Krzysztof - KW STOWARZYSZENIA RAZEM DLA SKIERNIEWIC: 56,96% (10 606 głosów)
- ŁYŻEŃ Piotr Marek - KWW KOALICJA DLA SKIERNIEWIC: 20,47% (3 812 głosów)
- PARADOWSKI Piotr - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ: 13,92% (2 591 głosów)
- KISZCZAK Waldemar - KWW WALDEMARA KISZCZAKA FORUM: 8,65% (1 611 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- CABAN Zbigniew: pozycja 1 : 3,01% (1 150 głosów)
- SUŁEK Artur: pozycja 2 : 3,01% (1 150 głosów)
- KOWALCZYK Robert: pozycja 3 : 3,01% (1 150 głosów)
- KRAWCZYK Jolanta Janina: pozycja 4 : 3,01% (1 150 głosów)
- ROGULSKA Ewelina: pozycja 5 : 3,01% (1 150 głosów)
- SYPULSKA Grażyna: pozycja 6 : 3,01% (1 150 głosów)
- BANATOWSKI Marcin: pozycja 7 : 3,01% (1 150 głosów)
- ZDUN Kazimierz Lucjan: pozycja 8 : 3,01% (1 150 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SKIERNIEWIC:
- ŁYŻEŃ Piotr Marek: pozycja 1 : 3,61% (1 380 głosów)
- SERKOWSKA Małgorzata: pozycja 2 : 3,61% (1 380 głosów)
- GŁOWACKI Karol: pozycja 3 : 3,61% (1 380 głosów)
- KOSTARSKA Krystyna Aleksandra: pozycja 4 : 3,61% (1 380 głosów)
- PUTRZYŃSKI Ireneusz: pozycja 5 : 3,61% (1 380 głosów)
- NIEDŹWIADEK Marzena: pozycja 6 : 3,61% (1 380 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA KISZCZAKA FORUM:
- MALKA Andrzej Roman: pozycja 1 : 0,97% (372 głosów)
- KRYNICKA Agnieszka: pozycja 2 : 0,97% (372 głosów)
- KOWALCZYK Tomasz: pozycja 3 : 0,97% (372 głosów)
- SAŁKOWSKA Bożena Jolanta: pozycja 4 : 0,97% (372 głosów)
- KOWALSKI Piotr: pozycja 5 : 0,97% (372 głosów)
- ROSZKOWSKA-ŻYDOWO Katarzyna: pozycja 6 : 0,97% (372 głosów)
- STAŃ Kamil Stanisław: pozycja 7 : 0,97% (372 głosów)
- ŁYSONIEWSKI Grzegorz: pozycja 8 : 0,97% (372 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA SKIERNIEWIC:
- GOŁĘBIEWSKI Jerzy: pozycja 1 : 5,82% (2 226 głosów)
- PŁUSKA Grzegorz: pozycja 2 : 5,82% (2 226 głosów)
- KUCHTA Agnieszka: pozycja 3 : 5,82% (2 226 głosów)
- ZAKRZEWSKI Artur Robert: pozycja 4 : 5,82% (2 226 głosów)
- KRAJEWSKA Joanna: pozycja 5 : 5,82% (2 226 głosów)
- SADOWSKA Ewa Izabela: pozycja 6 : 5,82% (2 226 głosów)
- KOWALSKI Marcin: pozycja 7 : 5,82% (2 226 głosów)
- GĄSIŃSKI Maksymilian: pozycja 8 : 5,82% (2 226 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- PARADOWSKI Piotr: pozycja 1 : 3,61% (1 150 głosów)
- CZUBATKA Jan: pozycja 2 : 3,61% (1 150 głosów)
- SYPULSKA Agnieszka: pozycja 3 : 3,61% (1 150 głosów)
- ZBIERSKA Krystyna: pozycja 4 : 3,61% (1 150 głosów)
- SZYMCZYK Grzegorz Wiesław: pozycja 5 : 3,61% (1 150 głosów)
- FIDRYSIAK Hanna Urszula: pozycja 6 : 3,61% (1 150 głosów)
- CABAN Agnieszka Bożena: pozycja 7 : 3,61% (1 150 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SKIERNIEWIC:
- CIEŚLAK Krystyna Maria: pozycja 1 : 2,66% (848 głosów)
- SKOCZEK Jerzy Tadeusz: pozycja 2 : 2,66% (848 głosów)
- LEWANDOWSKA Violetta: pozycja 3 : 2,66% (848 głosów)
- PETRYKOWSKA Jolanta Kazimiera: pozycja 4 : 2,66% (848 głosów)
- BAKA Kazimierz Andrzej: pozycja 5 : 2,66% (848 głosów)
- KEMPIŃSKA Renata Krystyna: pozycja 6 : 2,66% (848 głosów)
- RADOWICZ Jarosław Arkadiusz: pozycja 7 : 2,66% (848 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA KISZCZAKA FORUM:
- KOTECKI Grzegorz: pozycja 1 : 0,88% (281 głosów)
- ZDROJEWSKA Monika: pozycja 2 : 0,88% (281 głosów)
- KUCHTA Bogusław: pozycja 3 : 0,88% (281 głosów)
- WALCZAK Radosław Paweł: pozycja 4 : 0,88% (281 głosów)
- LIPIŃSKA Paulina Anna: pozycja 5 : 0,88% (281 głosów)
- MARCZAK Janusz: pozycja 6 : 0,88% (281 głosów)
- BRODA Monika: pozycja 7 : 0,88% (281 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA SKIERNIEWIC:
- CHĘCIELEWSKI Jarosław Paweł: pozycja 1 : 7,13% (2 272 głosów)
- WYSZOGRODZKI Zbigniew Stanisław: pozycja 2 : 7,13% (2 272 głosów)
- KOCZYWĄS Rafał: pozycja 3 : 7,13% (2 272 głosów)
- ŁĘCZYCKA Iwona: pozycja 4 : 7,13% (2 272 głosów)
- WÓJCIK Mateusz Emil: pozycja 5 : 7,13% (2 272 głosów)
- OPORSKA Mariola: pozycja 6 : 7,13% (2 272 głosów)
- KRULIK Ilona Monika: pozycja 7 : 7,13% (2 272 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- PASTUSIAK Janusz Marek: pozycja 1 : 3,54% (942 głosów)
- WINCIOREK Damian: pozycja 2 : 3,54% (942 głosów)
- ZIELIŃSKA Małgorzata Sylwia: pozycja 3 : 3,54% (942 głosów)
- WÓJT Zdzisław: pozycja 4 : 3,54% (942 głosów)
- ZDULSKA Krystyna Aleksandra: pozycja 5 : 3,54% (942 głosów)
- PYTEL Beata Marta: pozycja 6 : 3,54% (942 głosów)
- DRATKIEWICZ Karol Zbigniew: pozycja 7 : 3,54% (942 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- SENEJKO Andrzej Jerzy: pozycja 1 : 2,38% (634 głosów)
- FELCZAK Violetta: pozycja 2 : 2,38% (634 głosów)
- WIŚNIEWSKI Konrad Jan: pozycja 3 : 2,38% (634 głosów)
- KURZAWA Monika: pozycja 4 : 2,38% (634 głosów)
- RUTKOWSKI Michał: pozycja 5 : 2,38% (634 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SKIERNIEWIC:
- RUTKOWSKA Dorota: pozycja 1 : 2,44% (650 głosów)
- BINDER Włodzimierz: pozycja 2 : 2,44% (650 głosów)
- KANIEWSKI Jacek: pozycja 3 : 2,44% (650 głosów)
- OZDOBA Grzegorz: pozycja 4 : 2,44% (650 głosów)
- PAWLIK-BYCHAWSKA Katarzyna Magdalena: pozycja 5 : 2,44% (650 głosów)
- WUNIA Lidia Ewa: pozycja 6 : 2,44% (650 głosów)
- HANUSZKIEWICZ Bartłomiej Jan: pozycja 7 : 2,44% (650 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA KISZCZAKA FORUM:
- KISZCZAK Waldemar: pozycja 1 : 0,58% (153 głosów)
- MALKA Jakub Szymon: pozycja 2 : 0,58% (153 głosów)
- MICHAŁOWSKA Jadwiga Zofia: pozycja 3 : 0,58% (153 głosów)
- MALICKI Sławomir: pozycja 4 : 0,58% (153 głosów)
- NERKA Katarzyna Marzena: pozycja 5 : 0,58% (153 głosów)
- BIAŁEK Bartłomiej: pozycja 6 : 0,58% (153 głosów)
- KUŚ Marzena Joanna: pozycja 7 : 0,58% (153 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA SKIERNIEWIC:
- MAŁCZAK Liwia: pozycja 1 : 6,02% (1 601 głosów)
- CHĘCIELEWSKI Dariusz: pozycja 2 : 6,02% (1 601 głosów)
- UCZCIWEK Przemysław Krzysztof: pozycja 3 : 6,02% (1 601 głosów)
- NAREWSKI Paweł Andrzej: pozycja 4 : 6,02% (1 601 głosów)
- SZYSZCZYŃSKA Monika: pozycja 5 : 6,02% (1 601 głosów)
- KOTOWSKA Monika: pozycja 6 : 6,02% (1 601 głosów)
- GĘDEK Jacek: pozycja 7 : 6,02% (1 601 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- PAPROCKA Agata Katarzyna: pozycja 1 : 3,89% (1 267 głosów)
- WIEPRZKOWICZ Maciej: pozycja 2 : 3,89% (1 267 głosów)
- NOBIS Arkadiusz: pozycja 3 : 3,89% (1 267 głosów)
- KRAWCZYK Zdzisław Jan: pozycja 4 : 3,89% (1 267 głosów)
- SUPERA Stefan: pozycja 5 : 3,89% (1 267 głosów)
- LIPKE Katarzyna Agnieszka: pozycja 6 : 3,89% (1 267 głosów)
- KARDIALIK Sylwia Katarzyna: pozycja 7 : 3,89% (1 267 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SKIERNIEWIC:
- POLAKOWSKA-BINDER Eliza Patrycja: pozycja 1 : 3,28% (1 069 głosów)
- POKROP Leszek Jan: pozycja 2 : 3,28% (1 069 głosów)
- OLKOWICZ Patryk Emil: pozycja 3 : 3,28% (1 069 głosów)
- KLATKA-KUBICKA Lena: pozycja 4 : 3,28% (1 069 głosów)
- KINASIEWICZ Adam Bolesław: pozycja 5 : 3,28% (1 069 głosów)
- HANUSZKIEWICZ Justyna Małgorzata: pozycja 6 : 3,28% (1 069 głosów)
- CYRAŃSKA Alicja: pozycja 7 : 3,28% (1 069 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA KISZCZAKA FORUM:
- LUDWICKI Paweł Maciej: pozycja 1 : 1,01% (329 głosów)
- WIESIOŁEK Tomasz Czesław: pozycja 2 : 1,01% (329 głosów)
- MARASEK Kinga Elżbieta: pozycja 3 : 1,01% (329 głosów)
- POSZWIŃSKI Józef: pozycja 4 : 1,01% (329 głosów)
- BURIAN Maria: pozycja 5 : 1,01% (329 głosów)
- NOBIS Martyna: pozycja 6 : 1,01% (329 głosów)
- TRĘBSKI Leszek: pozycja 7 : 1,01% (329 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA SKIERNIEWIC:
- JAŻDŻYK Krzysztof: pozycja 1 : 5,56% (1 812 głosów)
- TRACZ Grzegorz: pozycja 2 : 5,56% (1 812 głosów)
- BOROWSKI Jarosław: pozycja 3 : 5,56% (1 812 głosów)
- ANTOS Kamil: pozycja 4 : 5,56% (1 812 głosów)
- STEFANOWSKA Małgorzata Marta: pozycja 5 : 5,56% (1 812 głosów)
- HALLAY-KUCHARSKA Agnieszka: pozycja 6 : 5,56% (1 812 głosów)
- ZIELIŃSKA Beata: pozycja 7 : 5,56% (1 812 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA SKORŁUTOWSKA:
- SKORŁUTOWSKA Dominika: pozycja 1 : 0,78% (254 głosów)
- MACIEJAK Jakub: pozycja 2 : 0,78% (254 głosów)
- ANTOSIK Małgorzata: pozycja 3 : 0,78% (254 głosów)
- JĘDRZEJEWSKI Janusz: pozycja 4 : 0,78% (254 głosów)
- BERCZYŃSKA Irena: pozycja 5 : 0,78% (254 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Ukraina rozpocznie oficjalne rozmowy o przystąpieniu do UE
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?