The OPENING | FRANTIC – THE KING IS BACK !

2013-01-24 11:47:25

Nadchodzi długo wyczekiwana SOBOTA – 26 stycznia Frantic Club powraca w nowym, ABSOLUTNIE niepowtarzalnym wcieleniu. Będzie to wyjątkowy powrót na krakowski dancefloor – tradycyjnie nie zabraknie u nas najlepszego towarzystwa, ekskluzywnego alkoholu, świetnej muzyki i klubowej atmosfery!


Nie zdradzimy jednak co się zmieniło.. chcemy zobaczyć Waszą reakcję na to, nad czym pracowaliśmy przez ostatnie tygodnie! Możemy jedynie powiedzieć, że powracamy również z Waszymi ulubionymi cyklami, popularnymi: FIFTY!, LADIES NIGHT, B-DAY BASH, a także unikatowymi sobotnimi imprezami, tak by zawsze czymś pozytywnie Was zaskoczyć!


Bądźcie pierwsi i doświadczcie nowej jakości ABSOLUTNIE hedonistycznej imprezy! THE KING IS BACK!


Data: 26.01.2013 / sobota

Start: 22:30DJ’s:

ABSOLUT FLOOR:

SUGAR | SKALAR | IAN | CRUZZ

BALLANTINE’s FLOOR:

BLEQ | HDD CUT* Jeżeli jednak nie możecie się doczekać otwarcia, możecie odwiedzić klub w środę, czwartek i piątek poprzedzające sobotę 26 stycznia. Podczas re-otwarcia tradycyjnie: Absolut Ladies Night, B'day Bash oraz Fifty!

Jesteś na profilu Lubię Słońce - stronie mieszkańca miasta Kraków. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj