Półfinały 29. PAKI

2013-01-28 11:47:39

Już 1 marca pokażemy publiczności w Krakowie, a także wszystkim przyjezdnym - zapraszamy! - pierwszą grupę tych, którzy byli najlepsi podczas tegorocznych eliminacji.
Jeszcze nie wiemy kto, nie wiemy jak podzielimy zespoły, bo nie znamy jeszcze ostatecznych wyników eliminacji. Wiemy za to, że: w dniach 1-3 marca zobaczycie najlepsze kabarety początkujące w naszym kraju. Wiemy że oceni je Jury do którego zaprosiliśmy między innymi Jerzego Połońskiego, Tomasza Nowaczyka, Roberta Kasprzyckiego, wiemy też, że startujące kabarety zapowiedzą Magda i Gosia ze Słoiczka po cukrze, Piotr Gumulec z Kabaretu Chyba, Jarek Sobański z kabaretu Słuchajcie i Kasia Piasecka. Zatem wiemy, ze będzie to jedna z najlepszych imprez kabaretowych, jakie można zobaczyć.

Nie warto przegapić!
Bilety już w sprzedaży w cenie 25zł/35zł w kasie Rotundy oraz na:
www.paka.pl
www.biletynakabarety.pl
www.kupBilecik.pl

Jesteś na profilu Izabela Leonarczyk - stronie mieszkańca miasta Kraków. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj