Kobiety łączą siły.

2012-11-27 12:21:40

Rusza nowa inicjatywa dla kobiet – cykliczne spotkania, na których trenerki projektu Flowering.pl poprowadzą darmowe warsztaty. Pierwsze spotkanie Klubu Flowering w Krakowie odbędzie się w sobotę 8 grudnia br. Ze względu na grudniową datę, tematyka warsztatów nawiąże do świątecznego klimatu, czyli będzie o świątecznym szaleństwie i prezentach.

Celem inicjatywy jest utworzenie klubu rozwoju kobiet, gdzie poza prelekcjami i warsztatami będzie możliwość poznania kobiet chcących od życia czegoś więcej. Uczestniczki spotkań otrzymają wsparcie i motywację w realizacji swoich marzeń i pasji. Łącząc siły można zdziałać znacznie więcej i szybciej. Klub Flowering powstał po to, by wszystkie kobiety mogły skorzystać z tej synergii.

Program spotkania:

14:30 – 14:50 Rejestracja.

15:00 – 15:50 Kapelusz – Twój elegancki znak jakości.
Joanna Tor-Gazda (projektantka, coach stylu, biznesmama).
Na tej prelekcji dowiesz się, jakie funkcje spełnia kapelusz w budowie wizerunku pewnej siebie i spełnionej kobiety. Będziesz miała również okazję przekonać się do kapeluszy przymierzając różne modele pod okiem fachowca.

16:00 – 16:50 Jak to wszystko zorganizować, żeby nie zwariować?
Sara Wojciechowska (psycholog, coach, lektor języka angielskiego)
Ten warsztat to odpowedź na pytanie: Co zrobić by święta cię nie przytłoczyły. Dowiesz się jak zaplanować wszytsko odpowiednio wcześniej krok po kroku, byś mogła się cieszyć Magią Świąt.

17:00 – 17:50 Rękodzieło 2w1, czyli przyjemność i zarobek.
Joanna Więckowska (konsultanka ślubna, artysta plastyk, przedsiębiorca i trener)
W tej części poznasz techniki scrapbookingu, decoupage i filcu na przykładzie ręcznie robionego kalendarza. Dowiesz się również, jak zarabiać wykorzystując te techniki.

18:00 – 19:00 Networking.
Luźne rozmowy przy kawie, czy drinku.

Termin: 8 grudnia 2012 r. (sobota)
Godzina: 15:00
Miejsce: Kawiarnia Cudowne Lata
Ul. Garncarska 5, Kraków

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona do maksymalnie 30 osób.
O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Rejestracja: http://flowering.pl/rejestracja/

Jesteś na profilu Anna Rejdych - stronie mieszkańca miasta Kraków. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj