Dodaj zdjęcie profilowe

avatarBeata Traciak

Kraków
Redaktor Interia 360

Cegiełki Maćka- "serca i aniołki..."

2013-02-21 22:07:09

"Jestem mamą dziesięcioletniego niesłyszącego chłopca u którego równieżzdiagnozowano małogłowie, klinodaktylię 5 palców, cechy dysmorficzne, skoliozę i cierpi na mieszane bóle głowy ze współistnieniem komponentów naczynioruchowych i napięciowych. Jest pod opieką różnychspecjalistów i cały czas diagnozowany w różnych kierunkach. Maciek ma bardzo duże szanse na samodzielne, świadome życie. Jednak zależy to w ogromnym stopniu od intensywnej nieprzerwanej terapii i leczenia.


Niestety, nie jestem w stanie sama pokryć kosztów leczenia synka. Brak funduszy na rehabilitację może spowodować regres w postępach już poczynionych przez Maćka.

Nie możemy jej teraz przerwać, ponieważ daje z dnia na dzień większą nadzieję, że może kiedyś Maciuś usamodzielni się na tyle aby mógł funkcjonować z niewielką pomocą w społeczeństwie.

Dlatego zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc finansową dla mojego syna. Ponieważ koszt terapii, leki, dojazd i pomoce edukacyjno-dydaktyczne to średnio 800 zł miesięcznie, są miesiące gdy wydatki sięgają 1300zł.
Liczy się każda wpłata. Jego los, jest także w Państwa rękach. Wierzę, że na moim miejscu zrobilibyście wszystko, aby pomóc najbliższej Państwu osobie."- Agnieszka Oświecińska

MOŻNA RÓWNIEŻ POMÓC
- rozliczając się 1%

wystarczy wpisać nr KRS

Fundacji" Zdążyć z Pomocą"- 0000 037 904 - cel szczegółowy 5069 Oświeciński Maciej

lub Fundacji " Dbam o Zdrowie"- 0000 286 305- cel szczegółowy Oświeciński Maciej


można też pomóc kupując charytatywne pocztówki

http://www.podaruj-zycie.eu.org/forum/index.php?topic=2174.0

lub przepiękne Aniołki i inne rzeczy

http://www.podaruj-zycie.eu.org/forum/index.php?topic=2408.0

ZAPRASZAM TEŻ NA STRONĘ DZIECKA

www.maciej.org.pl

Jesteś na profilu Beata Traciak - stronie mieszkańca miasta Kraków. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj