Arms and Sleepers 16 marca w Krakowie

2013-03-10 20:00:53

Już 16 marca, w krakowskim klubie Piękny Pies (ul. Bożego Ciała 9) wystąpi duet Arms And Sleepers. Amerykańscy muzycy, romansujący z ambientem i trip-hopem pojawią się w ramach „Chillout Evening”.

Organizatorzy zapraszają każdego, kto lubi spokojnie, nastrojowe i niebanalne granie. Zespół Arms And Sleepers tworzy Max Lewis (Boston, stan Massachusetts) i Mirza Ramic (Portland, stan Maine). Panowie w swoim dorobku mają kilkanaście albumów i EP-ek. Do Krakowa przyjeżdżają w ramach europejskiej trasy promującej krążki „Cinematique” i „Nostalgia for the Absolute”. Ich kompozycje nawiązują do subtelnego brzmienia ambientu, oscylują wokół trip hopu i muzyki eksperymentalnej. Występ Arms And Sleepers będzie dodatkowo okraszony niezapomnianymi wizualizacjami. Na pewno jest to ciekawa i intrygująca propozycja dla fanów niekomercyjnych dźwięków. Dodajmy, że zespół dzień później wystąpi we Wrocławiu, a 18 marca w Poznaniu.

Klub: Piękny Pies - Kraków, ul. Bożego Ciała 9
Data: 16 marca 2013 (sobota)

Bilety: 30 zł (przedsprzedaż), 40 zł (w dniu koncertu)
Uwaga !! Pierwsza pula biletów kolekcjonerskich dostępna wyłącznie na naszej stronie pod tym adresem: http://knockoutprod.net/site/bilety. Bilety trafią do naszych stałych punktów sprzedaży niebawem (min. TicketPro, E-Bilet i Muno.pl)

Jesteś na profilu Piotr Drabik - stronie mieszkańca miasta Kraków. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj