Wybierz region

Wybierz miasto

  X Krakowskie Miniatury Teatralne - KOBIETA NA ZAMÓWIENIE

  Bill (Jacek Kawalec), nudnawy statystyk w stosownym wieku, dostaje na urodziny od swojego najlepszego przyjaciela Leona (Dariusz Niebudek) – niecodzienny prezent. Tym prezentem okazuje się być ankieta matrymonialna. Dziesięć cech idealnej kobiety, o ktorej marzy każdy facet. Hmm.. no może nie każdy, ale z pewnością większość:). Bill początkowo niechętnie przyjmuje zadanie wypełnienia ankiety, jednak z czasem idea stworzenia kobiety idealnej wciąga go bez reszty. Chwilę poźniej niewinny prezent (Beata Zarembianka) puka do drzwi i …

  Zapraszamy Państwa na przezabawną komedię, w ktorej – jak to i w życiu bywa, nawet najpiękniejsze marzenia gdy tylko zaczną się spełniać, wywracają nasze poukładane życie do gory nogami!

  Norm Foster
  KOBIETA NA ZAMOWIENIE
  Reż. Marcin Sławiński

  Cena biletu Opis
  60złUwaga! Szanowny Kliencie, ceny biletów różnią się w zależności od wybranego miejsca.
  80złUwaga! Szanowny Kliencie, ceny biletów różnią się w zależności od wybranego miejsca.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Myślisz, że znasz polskie przysłowia? A gdzie przyszła koza? QUIZ