Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa "Góry, moje góry"

  Mini Galeria Lamelli Śródmiejskiego Ośrodka Kultury w Krakowie
  Kraków, ul. Mikołajska/2, +48 12 422 19 55

  17:00 Od 26.05.2017 do 2.06.2017

  • Wstęp wolny

  Michał Sośnicki – fotografią zajmuje się od 2008 roku, a zawodowo od 2015 roku. Absolwent kursu Fotografii Artystycznej Zbigniewa Pozarzyckiego, w Śródmiejskim Ośrodku Kultury w Krakowie. Tematem przewodnim jego prac są: krajobraz, pejzaż, architektura – głównie drewniana, przydrożne kapliczki oraz krzyże. Współpracował m.in.: z National Geographic Polska, Magazynem Turystyki Górskiej „npm”, Wydawnictwem Kartograficznym Compass, Finisz Studio w Krakowie.
  Fotografie Autora nagradzane były w konkursach fotograficznych, m.in.: National Geographic Polska – Nasze Karpaty 2014 – wyróżnienie oraz Najpiękniejsza Góra Świata 6/2014 – fotografia znalazła się wśród 30 finałowych prac.
  Wystawa jest częścią Krakow Photo Fringe. Krakow Photo Fringe jest organizowany przez Fundację Lablab i Fundację Sztuk Wizualnych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jak dobrą masz pamięć? Co wydarzyło się w roku 2018? QUIZ