Wybierz region

Wybierz miasto

  Party n' Play: Foreplay

  Pasaż
  Kraków, ul. Stolarska/5, +48 60 860 15 22

  21:00 Od 12.05.2017 do 13.05.2017

  • Brak informacji o cenie

  Już w piątek 12 maja będziecie mieć okazję, by rozruszać się przed nadchodzącymi atrakcjami Festiwalu Queerowy Maj na imprezie otwarcia w klubie Pasaż - jednym z najfajniejszych miejsc w bezpośrednim sąsiedztwie rynku głównego.
  Tańce, hulanki i swawole pod tęczą - poza świetną zabawą, Marsz Równości bywa też całkiem wymagającą próbą wysiłkową. Do tego seria spotkań, pokazów filmowych, wystaw i warsztatów przez kolejne dni i już wiemy, że czeka nas długi tydzień. Dlaczego by więc nie naładować akumulatorów świętując otwarcie dziewiątej edycji Festiwal Queerowy Maj 2017.
  W roli kierowniczki imprezy wystąpi dla Was Aldona Relax - didżejka, performerka, aktywistka, caryca makijażu, dziewczyna z klasą. Sami nie wiemy, czy bardziej ciekawi jesteśmy jej grania, czy kreacji. Jedno jest pewne: będzie seta - będzie set. Wpadnijcie więc potańczyć na rozgrzewkę, uzupełnić elektrolity przy barze i przybić piątkę z Aldoną, a może spotkacie na imprezie jeszcze jednego gościa - niespodziankę ;)
  Do zobaczenia!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Rok w 2018 w kinie - QUIZ nie tylko dla kinomanów!