Wybierz region

Wybierz miasto

  Musicall SHOW Widowisko muzyczne

  Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży
  Kraków, ul. Wietora/13/15

  19:00 Od 15.03.2019 do 17.03.2019

  Musicall - nazwa widowiska musicalowego. Wizytówka twórczości początkującej grupy musicalowej, ale przede wszystkim przegląd perełek z światowej sławy musicali w polskich wersjach takich jak: Grease, Nędznicy, Afera, Evita, Fame, Footloose i wiele innych. Nasze show to 23 utwory w wielogłosowych aranżacjach, w towarzystwie muzyki na żywo, ponadto wzbogacone choreografiami. Dobrane utwory tworzą logiczną całość, ukazując historie młodej grupy ludzi, marzącej o karierze aktora musicalowego. Zanim docierają na szczyt muszą przejść długą drogę i doznać czasem skrajnych emocji, aby stać się świadomym artystą. Jest to sztuka, w której każdy znajdzie coś dla siebie, odświeży pamięć przypominając sobie największe musicalowe hity, ale i pozna zupełnie dla Niego nowe.

  13 musicali 23 utwory 30 artystów 120 min rozrywki

  Informacje o spektaklu:

  czas trwania 2h

  zakup bietów na naszej stronie:
  https://musicallshow.pl/

  nasz facebook:
  https://www.facebook.com/widowiskomusicall/

  reżyseria/choreografia: Tomasz Smoter kierownictwo muzyczne/aranżacje: Karol Masternak opieka artystyczna/ reżyseria: Grzegorz Juras

  Kontakt: +48 792 933 281

  Cena biletu Opis
  25złBilet ulgowy
  30złBilet normalny

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Wiosenny ogólnopolski test znajomości znaków drogowych. Kierowco - musisz zdobyć 100%! QUIZ