Wybierz region

Wybierz miasto

  Konferencja Familylab w Krakowie. Wykłady dla rodziców, pedagogów i wychowawców

  Spółdzielnia Ogniwo
  Kraków, ul. Paulińska/28

  17:30 - 20:30 Środa, 22 maja

  Zapraszamy Państwa na wyjątkowe wydarzenie!

  W dn. 22 maja organizujemy w Krakowie konferencję, podczas ktorej liderzy Familylabu z kilku europejskich krajow podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem na temat budowania konstruktywnych relacji w rodzinie, szkole i przedszkolu.

  Dusanka Kosanović przybliży ideę przywodztwa, Hans Holter Solhjell opowie o konstruktywnym działaniu w konflikcie, a Mathias Voelhert opowie o pierwszym dziecku w rodzinie, czyli relacji między matką i ojcem.

  Celem konferencji jest przybliżenie Państwu naszych wartości: rownej godności, integralności, autentyczności i odpowiedzialności osobistej. Intencją poodejmowanych przez nas działań jest wspieranie dorosłych w budowaniu satysfakcjonujących relacji z dziećmi. Chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszym podejściem, wierząc, że może ono wnieść w Wasze życie jakość, ktora okaże się wsparciem w codziennym życiu.

  BILET w cenie 20 ZŁ (do 30 kwietnia) i 30 zł (po 30 kwietnia) JUŻ W SPRZEDAŻY!

  Organizator: Fundacja Familylab Polska

  Familylab to organizacja założona przez Jespera Juula, wspierająca rodzicow, nauczycieli i wychowawcow w roli liderow dla dzieci i młodzieży, oraz zaangażowanych i świadomych partnerow w związku i rodzinie. Naszym celem jest poprawa kondycji emocjonalnej dzisiejszych rodzicow i jutrzejszych dorosłych. Głowna idea Familylabu to pomaganie rodzicom w przekształcaniu swojej miłości w czyny, ktore tę miłość wyrażają.

  Nie wierzymy w gotowe metody i techniki wychowawcze. Metody nie budują relacji z dzieckiem, lecz wywierają presję na rodzicow, żeby skupiali swoją uwagę na jakości własnej interwencji i na zachowaniach dziecka. My wolimy podkreślać ważność świadomego kontaktu między członkami rodziny. Skupiamy się na budowaniu satysfakcjonujących relacji między dorosłymi a dziećmi, opartych na bazie szacunku i rownej godności. Ważna jest dla nas także odpowiedzialność osobista oraz dialog, jako przeciwieństwo do uległości autorytarnym i zewnętrznym regułom.

  Naszym celem jest wspieranie dorosłych w odkrywaniu poczucia własnej wartości oraz wzmacnianie kompetencji relacyjnych i rodzicielskich. Przekazujemy tych kilka podstawowych wartości jako drogowskaz i inspirację do dalszych poszukiwań.

  dodatkowe informacje: info@family-lab.pl

  Cena biletu Opis
  20złdo 30 kwietnia 2019
  30złod 1 maja 2019

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Ze względu na ciszę wyborczą komentarze zostały wyłączone. Zapraszamy po zakończeniu ciszy wyborczej.

  [QUIZ] Czy nadajesz się do życia w małym miasteczku?