Wybierz region

Wybierz miasto

  Jonathan

  ARS Salon
  Kraków, ul. Św. Tomasza/11, +48 12 421 41 99

  20:30 Czwartek, 29 czerwca

  • Brak informacji o cenie

  Pełnometrażowy debiut Piotra J. Lewandowskiego, polskiego reżysera, który na stałe mieszka i pracuje w Niemczech. „Jonathan” to intymna opowieść o miłości rodzącej się w cieniu śmierci; o końcu, który jednocześnie jest początkiem.

  Lewandowski stworzył osobisty, subtelny portret tego, jak potrafią się krzyżować ludzkie relacje. Czasami z odrobiną premedytacji i ingerencji ze strony bohaterów, a czasem przez zupełny przypadek, stanowiąc jedynie konsekwencję okoliczności. I jednych, i drugich doświadcza tytułowy bohater, 23 letni chłopak, którego życie podporządkowane jest pracy na farmie i opiece nad chorym na raka ojcem. Nie jest mu lekko, gdyż zarówno on, jak i mieszkająca z nim ciotka mimo wielu prób nie są w stanie złagodzić cierpienia mężczyzny. Sytuacja ulega zmianie pod wpływem dwóch niespodziewanych spotkań. Tym, kim dla chorego Burghardta okazuje się być długo niewidziany przyjaciel z dawnych lat Ron, tym dla Jonathana staje się Anka, młoda dziewczyna, która przybywa na farmę, by pomóc mu w opiece nad ojcem. Namiętność tym samym krzyżuje się z tajemnicą z przeszłości, a próba oswojenia się ze śmiercią bliskiej osoby z początkiem nowego życia.

  Czas trwania:
  99
  Gatunek:
  dramat
  Reżyseria:
  Piotr J. Lewandowski
  Scenariusz:
  Piotr J. Lewandowski
  Obsada:
  Jannis Niewöhner, André Hennicke, Julia Koschitz, Thomas Sarbacher, Barbara Auer, Max Mauff, Leon Seidel
  Muzyka:
  Leonardo Mockridge
  Data premiery:
  2016-05-06
  Kraj produkcji:
  Niemcy
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Film wyświetlany również w

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Film wyświetlany również w

  Plebiscyt

  Najpopularniejszy Trener Personalny

  Najpopularniejszy Trener Personalny