Wybierz region

Wybierz miasto

  Gosia Markowska & Grzegorz Sieradzki

  The Piano Rouge
  Kraków, ul. Rynek Główny/46, +48 12 431 03 33

  21:00 Środa, 28 lutego

  • Wstęp wolny

  Gosia Markowska & Grzegorz Sieradzki:
  Jazzowy głos Małgosi w połączeniu z talentem Grzegorza, który jest także świetnym wokalistą, przerodził się w stałą współpracę muzyczną dawno temu. Zespół o niepowtarzalnym, charakterystycznym stylu i brzmieniu, którego znakiem rozpoznawczym są nastrojowe oraz niepozbawione muzycznej ekspresji i dynamiki, autorskie kompozycje, jak i popularne utwory jazzowe w nowoczesnej aranżacji. Największym atutem grupy jest wykonywanie coverów niekonwencjonalnie ubranych w bogate aranżacje.
  Gosia Markowska – uzdolniona wokalistka, flecistka, kompozytorka i autorka tekstów o charakterystycznej barwie głosu i niebywałej charyzmie. Wychowana w muzykalnej rodzinie. Swoją drogę artystyczną rozpoczęła jako uczennica w klasie fletu poprzecznego. Mimo łatwości gry na flecie i fortepianie, kończąc Liceum Muzyczne w Krakowie z wyróżnieniem stwierdziła, że Jej struny głosowe to kolejny instrument, na którym chce grać. Przez 15 lat była nauczycielem gry na flecie w Szkole Muzycznej. W tym samym czasie współpracowała z Romanem Michalikiem, liderem zespołu The Willows Revival Singers. Zaszczepiona jazzem i muzyką gospel śpiewająco odbyła wiele tras koncertowych z zespołem w kraju i za granicą. Występowała na licznych festiwalach.
  Grzegorz Sieradzki – wybitny pianista, wokalista, aranżer, kompozytor. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Regularnie koncertuje jako muzyk sesyjny. Od wielu lat pracuje także przy produkcjach TVN, jako kompozytor i realizator dźwięku.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Rok w 2018 w kinie - QUIZ nie tylko dla kinomanów!