Wybierz region

Wybierz miasto

  Georga Gershwin- Kolejne biografie

  Osiemzero.com

  Teatr Ludowy w Krakowie
  Kraków, ul. Os. Teatralne/34

  19:00 - 20:30 Czwartek, 31 stycznia

  Karolina Wieczorek, Big Band Krak oraz Kwartet Smyczkowy Bonjour zapraszają na koncert pt. „George Gershwin- kolejne biografie”, poświęcony pamięci wybitnego kompozytora amerykańskiego.

  W programie najznakomitsze oraz najbardziej rozpoznawalne utwory Gershwina przeplatane ujmującymi standardami jazzu i muzyki rozrywkowej.

  Impreza startuje o godzinie 19.00, 31 stycznia (czwartek), 2019 roku. Miejsce: Teatr Ludowy, Os. Teatralne 34, Kraków.

  Bilety w cenie 60zł normalny oraz 50zł dostawka dostępne są:
  - w kasie Teatr Ludowego, Os. Teatralne 34, Tel: 12 680 21 16,
  - Filmotechnika Przedsprzedaż Biletów, Pasaż Bielaka, Rynek Główny 9, Tel: 12 421 23 43,
  - na KUPBILECIK.PL, po wpisaniu hasła: „George Gershwin- kolejne biografie”.

  Bezpośredni link do biletów:
  https://www.kupbilecik.pl/impreza-32584-george.gershwin..kolejne.biografie.krakow.html


  Karolina Wieczorek- absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach oraz wydziału wokalno- aktorskiego w Krakowie, w klasie dr Katarzyny Oleś- Blacha. Zdobywczyni wielu nagród i wyróżnień. Nieprzeciętna biegłość głosu, którą posiada predysponuje ją do wykonywania skomplikowanych partii koloraturowych dzieł m.in. Haendla, Vivaldiego, Purcella, Mozarta, Donizettiego, Rossiniego, Belliniego.

  Big Band Krak powstał w roku 1998 w Wieliczce z inicjatywy trębacza Władysława Chorobika. Podstawową część repertuaru zespołu stanowią standardy jazzu big bandowego i muzyki rozrywkowej z lat 30-tych i 40-tych, wzbogacane o coraz szerszy wachlarz klasyków wykonawców oraz kompozytorów ostatnich dekad. Na przestrzeni lat zespół współpracował z TVP, TVN oraz Radiem Kraków. Obecnie BBK działa pod dyrekcją jednego z jego pierwotnych współtwórców- Stanisława Olko.

  Kwartet Smyczkowy Bonjour działa od 2009, a z Big Bandem Krak jest związany od 2012 roku. Szeroki program Kwartetu obejmuje zarówno standardy muzyki klasycznej, jak i rozrywkowej. Zespół ma na swoim koncie współpracę z Bruk-Bet, Jeronimo Martins czy Volvo. Grał również na Krakowskich Wiankach i Festiwalu Muzyki Filmowej, a także był zespołem witającym papieża Franciszka na lotnisku w Balicach podczas ŚDM.

  https://www.facebook.com/bigbandkrak/
  https://www.facebook.com/StringQuartetBonjour
  Karolinawieczorek.pl

  Cena biletu Opis
  50złdostawka
  60złzwykły

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czy znasz te przesądy domowe?