Wybierz region

Wybierz miasto

  Etnokalendarz - weekendowe warsztaty rodzinne

  Ratusz - Muzeum Etnograficzne im. Seweryna Udzieli w Krakowie
  Kraków, ul. pl. Wolnica/1, +48 12 430 55 75

  11:00 - 14:30 Niedziela, 13 grudnia

  • 10zł

  W programie: 101 przepisów na Boże Narodzenie.
  W grudniu spotykamy się w świątecznej atmosferze. Dowiemy się jak wyglądają przygotowania do świąt Bożego Narodzenia pod różnymi szerokościami geograficznymi. Sprawdzimy jak w różnych miejscach na świecie dekoruje się domy i ich otoczenie. Zastanowimy się jak zmienia się skład tradycyjnych potraw bożonarodzeniowego stołu w zależności od uwarunkowań geograficznych i co wspólnego ma bombka z opłatkiem. Na zakończenie zaprosimy do muzealnej fotobudki i tworzenia kartek świątecznych w oparciu o dawne wzory.
  Etnokalendarz to cykl weekendowych warsztatów tworzony z myślą o uczestnikach w różnym wieku. W sezonie wrzesień 2015 – czerwiec 2016, w partnerstwie z Ośrodkiem Działań Ekologicznych "Źródła" zapraszamy do wspólnego przyglądania się otaczającemu nas światu i istniejących w nim współzależności kulturowych, środowiskowych, gospodarczych. Chcemy, aby warsztaty w MEK były okazją do szukania odpowiedzi na ważne pytania, twórczych eksperymentów i podejmowania nowych wyzwań. Zależy nam na rozwijaniu ciekawości i wrażliwości oraz poczucia, że każdy z nas swoimi codziennymi wyborami ma szansę realnie oddziaływać na życie ludzi w różnych częściach świata.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Najpopularniejszy Trener Personalny

  Najpopularniejszy Trener Personalny