Wybierz region

Wybierz miasto

  ElendeS

  Klub Muzyczny Awaria w Krakowie
  Kraków, ul. Mikołajska/9, +48 12 292 03 50

  20:30 Piątek, 16 lutego

  • Wstęp wolny

  ElendeS:
  ElendeS został założony w październiku 2015 r. przez dwóch multi-instrumentalistów: Łukasza Chrzanowskiego oraz Stein’a Goddere’a. Obaj muzycy poznali się podczas przygotowań do charytatywnego koncertu na rzecz Fundacji Jaśka Meli. Po zakończeniu tego projektu postanowili kontynuować współpracę i połączyli siły, by wspólnie stworzyć koncepcję duetu z wykorzystaniem wielu instrumentów. Pomysł polega na tym, żeby dać odczuć publiczności, że na scenie znajduje się cały zespół.
  Dwie gitary, dwa wokale, jedno piano oraz z instrumenty perkusyjne obsługiwane wyłącznie przy użyciu nóg. W drugiej połowie 2016 roku zespół zdecydował się na powiększenie składu o gitarę basową oraz trzeci wokal w osobie Andrzeja Kuchty.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jak dobrą masz pamięć? Co wydarzyło się w roku 2018? QUIZ