Wybierz region

Wybierz miasto

  Cracow Cover Band

  Dwór Czeczów - oddział Domu Kultury „Podgórze”
  Kraków, ul. Ks. Popiełuszki J./36, +48 12 651 39 13

  19:00 Czwartek, 17 grudnia

  • Brak informacji o cenie

  Cracow Cover Band
  Cracow Cover Band to zawodowi muzycy estradowi, od lat działający na rynku muzycznym w wielu profesjonalnych składach. W swojej muzyce wykorzystują najnowocześniejsze rozwiązania techniczne instrumentów, a wszystko co grają wykonują na żywo, bo szeroko rozumiany kunszt muzyczny jest tym, co najbardziej ich interesuje. Dzięki temu na każdym występie tworzy się niepowtarzalna atmosfera, zapadająca w pamięci odbiorów na długo potem.
  Kanwę repertuaru Cracow Cover Band stanowią standardy polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej, utwory starsze jak i współczesne, jak np.: Isn't She Lovely (Stevie Wonder), Mercy (Duffy), A Night Like This (CaroEmerald), czy Nigdy więcej nie tańcz ze mną (Ania Dąbrowska).

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pacjencie! Czy znasz swoje prawa?