Zwiedź wodociągi i rozwiąż wodną zagadkę [Kraków za darmo] Zwiedź wodociągi i rozwiąż wodną zagadkę [Kraków za darmo]

Zwiedzane wodociągów i gra miejska to tylko niektóre wakacyjne ... (© Jan Graczyński )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zwiedzane wodociągów i gra miejska to tylko niektóre wakacyjne atrakcje przygotowane przez ODE Źródła i Krakowskie Wodociągi.

"Trzeba odkryć prawdę, zanim woda stanie się legendą!" - tak zaczyna się gra miejska, w której udział może wziąć każdy. I to kiedy chce!

Zobacz: KRAKÓW. Weekend za darmo: imprezy, koncerty, sport i wydarzenia [wstęp wolny]


Od 1 lipca do 31 sierpnia na stronach Ośrodka Działań Ekologicznych Źródła, znajdziesz wszelkie niezbędne informacje do rozpoczęcia gry m.in. mapę z zaznaczonymi miejscami, w których możesz pobrać "Książeczki wodne". Każdy będzie mogł zbierać punkty, a wśród uczestników, którzy zdobędą ich najwięcej rozlosowane zostaną nagrody. Ich uroczyste wręczenie nastąpi 12 września w kinie Paradox. Wydarzenie można obserwować na facebooku


W ramach akcji przygotowano również wiele innych atrakcji. 2 sierpnia w godz. 11-14 można wziąć udział w warsztatach "Ekologiczne środki piorące"  w Ambasadzie Krakowian przy ul. Stolarskiej 6/9. 

23 sierpnia będzie można zwiedzić krakowskie wodociągi, które zazwyczaj są zamknięte dla zwiedzających. W sobotę 30 sierpnia, wszyscy ci, którzy chcą odpocząć od miejskiego zgiełku mogą wziąć udział w spacerze brzegiem jeziora Bagry, który poprowadzi Józefa Ogrodnik, prezes Klubu Żeglarskiego Horn Kraków, jedna z inspiratorek powstania Stowarzyszenia Ekologia i Żagle. Ta wycieczka rozpocznie się o godz. 10 przy ul. Koziej 22 pod siedzibą stowarzyszenia Ekologia i Żagle.

Wiadomości Kraków, Wydarzenia Kraków

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!