“Z Barometru wynagrodzeń” - badania przeprowadzanego cyklicznie na zlecenie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wynika, że w Małopolsce nadal będzie brakowało przedstawicieli wielu zawodów
[1/23]

20 najbardziej poszukiwanych zawodów w Małopolsce w 2019 roku

“Z Barometru wynagrodzeń” - badania przeprowadzanego cyklicznie na zlecenie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wynika, że w Małopolsce nadal będzie brakowało przedstawicieli wielu zawodów. Eksperci spodziewają się, że utrzyma się deficyt wykwalifikowanych pracowników. Wyjątek od reguły stanowi powiat tatrzański, gdzie w wielu branżach jest więcej pracowników niż dostępnych miejsc pracy. Jeżeli zastanawiasz się, na kogo występuje największe zapotrzebowanie, zapoznaj się z naszą galerią. Przedstawiamy ranking najbardziej poszukiwanych pracowników w woj. małopolskim.

2019 rok zapowiada się bardzo dobrze dla osób poszukujących pracy w Małopolsce. Wykwalifikowani pracownicy będą mogli przebierać w ofertach pracy. Dobra passa będzie utrzymywała się w budowlance, na produkcji czy transporcie i logistyce. Sprawdź, kogo brakuje pracodawcom z woj. małopolskiego.