Zawisza Bydgoszcz - Sandecja Nowy Sącz 3:1

TOM
W Bydgoszczy jako pierwsi z bramki cieszyli się piłkarze Sandecji. W czwartej minucie meczu podopieczni Mirosława Hajdo wykonywali rzut rożny, a w bydgoskim polu karnym najlepiej odnalazł się Piotr Giel, który skierował piłkę do siatki, nie dając szans do obrony bramkarzowi Zawiszy - Wojciechowi Kaczmarkowi. ZAWISZA - SANDECJA 3:1 fot. Radosław Kliszewski
Zawisza Bydgoszcz - Sandecja Nowy Sącz 3:1. W meczu 18. kolejki pierwszej ligi Zawisza pokonał Sandecję Nowy Sącz 3:1. Kibice na stadionie w Bydgoszczy byli świadkami czterech bramek, sześciu żółtych i dwóch czerwonych kartek. Wkrótce zamieścimy zdjęcia z tego meczu.

Zawisza Bydgoszcz - Sandecja Nowy Sącz

ZOBACZ:CO SIĘ DZIEJE W NASZYM MIEŚCIE

Na odpowiedź bydgoszczan nie trzeba było długo czekać. Zespołową akcję Zawiszy ładnym strzałem głową wykończył Kamil Drygas, dla którego było to już trzecie trafienie w niebiesko-czarnych barwach. Dziesięć minut później podwyższyć mógł Masłowski, jednak jego strzał wybronił Marcin Cabaj.

Później tempo meczu nieco siadło. W 33. minucie meczu znakomitą szansę miał Daniel Mąka, jednak pomocnik Zawiszy oddał strzał ponad bramką Cabaja. Sandecja pierwszą cześć meczu kończyła w "dziesiątkę". Drugą żółta, a w konsekwencji czerwoną kartę ujrzał Maciej Bębenek. Bydgoszczanie dwukrotnie wykonywali rzut wolny z okolic linii pola karnego, jednak dwukrotnie wykonujący stałe fragmenty gry - Piotr Petasz uderzał w mur.

Od pierwszych minut drugiej połowy meczu Zawisza atakował bramkę Cabaja. W 47. minucie Mąka trafił w poprzeczkę. Minutę później kapitalną interwencją popisał się Cabaj - broniąc strzał Pawła Abbotta. W 52. minucie meczu po raz kolejny Cabaj uratował swoją drużynę przed stratą bramki. Próbowali także Abbott oraz Hermes - wszyscy nieskutecznie. CZYTAJ DALEJ >>>>>>>>>>>