Przedwczoraj odbyła się wprawdzie premiera nowego Xiaomi Mi 5, jednak chińska firma zaprezentowała jeszcze jednego smartfona. Jest nim tańszy Xiaomi Mi 4S, na którego warto postawić - zarówno ze względu na możliwości, jak i... świetną cenę!

Jeżeli nie liczy się dla Was każdy punkt w benchmarku mierzącym wydajność smartfona, to tak naprawdę nie potrzebujecie najdroższej z konstrukcji oferowanej przez Xiaomi - modelu Xiaomi Mi 5, którego zaprezentowano przedwczoraj. Jego ceny, jak przystało na chińską markę, są bardzo kuszące, jednak jeszcze lepiej przedstawia się kwota, na którą wyceniono zaprezentowanego równolegle Xiaomi Mi 4S!

Xiaomi Mi 4S posiada 5-calowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości 1080x1920 pikseli. O wydajność zadba 6-rdzeniowy procesor Snapdragon 808, którego znajdziemy w wielu flagowcach, m.in. w świetnym LG G4. Do pary z wydajnym układem Xiaomi dobrało aż 3 GB pamięci RAM.
Urządzenie pracujące pod kontrolą Androida 6.0 z autorską nakładką MIUI 7 skrywa w sobie niespodziankę w postaci czytnika kart pamięci. To miły dodatek, zważywszy na to, że telefon posiada aż 64 GB pamięci na dane. Nie zabrakło LTE, opcji dual SIM, a także czytnika linii papilarnych. Całości pozytywnego obrazu dopełnia port USB Type-C oraz akumulator o pojemności 3260 mAh.

Zapytacie: ile za to wszystko? Odpowiadam: 260 dolarów! To około 1000 złotych, przy założeniu, że uda się Wam zamówić paczkę z Chin bez dodatkowych opłat. Kwota po ich doliczeniu oscylować będzie w okolicach 1250 złotych, co wciąż jest świetną ceną jak za smartfona ze szklanym frontem i tyłem, otoczonego aluminiową ramką.
W sprzedaży znajdą się cztery wersje kolorystyczne - złota, różowa, biała i czarna.

Źródło: www.conowego.pl

Sprzęt

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!