W Polsce powstała sieć komórkowa, jakiej jeszcze nie było. Dzięki prostej aplikacji w telefonie, macie wszystkie usługi pod kontrolą. Folx działa podobnie do popularnej na całym świecie aplikacji z serialami Netflix i znanego serwisu muzycznego Spotify, czyli na zasadzie subskrypcji. Dzięki podpiętej karcie płatniczej rachunki płacą się automatycznie, a wy możecie zrezygnować z usług w każdym momencie, bez żadnych dodatkowych kosztów czy zobowiązań.

Nowa sieć to idealna propozycja dla osób, które często podróżują, lubią testować nowe rozwiązania albo po prostu są oszczędni i nie chcą tracić czasu. Jeśli dostaliście, np. od znajomego, kod polecający do Folx, wtedy pierwszy miesiąc nic nie kosztuje. Dzięki temu możecie testować usługę bez konsekwencji i wyłączyć ją w każdej chwili jeśli się Wam nie spodoba.

Jak skorzystać z sieci i ile to kosztuje?
To bardzo proste. Wystarczy pobrać aplikację Folx z Google Play lub AppleStore. Kartę SIM przywiezie kierowca nawet w ciągu 15 minut od jej zamówienia. Do swojego konta podpinamy kartę płatniczą, a wówczas miesięczna opłata - 29,99 zł - pobierze się z niej automatycznie. Dodajmy, że obecnie to jedna z najtańszych ofert na rynku.

Sieć komórkowa Folx – oferta
Pewnie zastawiacie się, co jest w pakiecie i jaką dokładnie ofertę posiada nowa sieć komórkowa w aplikacji. W cenie miesięcznej opłaty otrzymujecie nielimitowane połączenia i SMS-y do wszystkich sieci, a także pakiet danych o wielkości 20 GB (1,9 GB w przypadku korzystania w krajach Unii Europejskiej).

Przeniesienie numeru do Folx
Aby skorzystać z nowej oferty, możecie przenieść swój obecny numer telefonu lub stworzyć nowy, unikatowy ciąg liczb rozpoczynajacy się od cyfr 450. Przy pierwszej z tych operacji trzeba pamiętać, że odbywa się wyłącznie w dni robocze.

Folx – promocje, kody zniżkowe
Jeśli polecicie Folx znajomym, otrzymacie bonusy. Za każde polecenie ty i twój znajomy zyskacie dodatkowy darmowy miesiąc korzystania z aplikacji. Jeśli więc zarekomendujecie Folx dwunastu znajomym, możecie liczyć na rok korzystania z telefonu za darmo!

„Pracując dla telekomunikacyjnych gigantów, mogliśmy obserwować od środka jak nowe pomysły znikają w korporacyjnych trybach. Dlatego postanowiliśmy sami stworzyć taką sieć, w której nic nie musisz - jak w naszych ulubionych aplikacjach, gdzie subskrypcja zastępuje umowy i doładowania. Dziś dajemy ją Tobie” - podkreślają twórcy Folx.

Co istotne, dzięki temu że wszystkie informacje na temat sieci znajdują się w aplikacji, nie musicie stać w długich kolejkach w punkcie obsługi klienta czy „wisieć” godzinami na infolinii... Kontakt z konsultantami odbywa się przez czat. Całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Gdzie można zamówić kartę SIM?
Kartę SIM zamówicie za pomocą aplikacji Folx w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Trójmieście, na terenie aglomeracji śląskiej, w Białymstoku, Częstochowie, Bydgoszczy, Lublinie i Szczecinie.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej nowego operatora, tam też czekają na was konsultanci, którzy udzielą dodatkowych informacji na czacie.

Najwygodniejsza sieć komórkowa – zobacz reklamę Folx:


A także znajdź ją na Instagramie i Facebooku.

Advertisement

Biznes