Do soboty w Klubie Kultury Wola Duchacka Wschód przy ul. Czarnogórskiej 10 potrwają Dni Pracy. Akcja adresowana jest do wszystkich mieszkańców osiedla, a w szczególności do młodzieży w wieku 15 - 25 lat.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W ramach Dni prowadzone są zajęcia grupowe oraz spotkania indywidualne z doradcą zawodowym oraz psychologiem. Wszyscy chętni mają możliwość uzyskania porad i wskazówek odnośnie skutecznego poszukiwania pracy, zgodnej ze swoimi kompetencjami oraz predyspozycjami.

Jutro odbędą się warsztaty „Role zawodowe - przeciwdziałanie dyskryminacji w pracy”, podczas których będą omawiane kwestie dotyczące ról płciowych i zawodowych oraz rozwoju postaw i praktycznych umiejętności przeciwdziałania dyskryminacji. Uczestnicy po zakończeniu warsztatu otrzymają certyfikaty.

Głównym celem przedsięwzięcia jest integracja mieszkańców Woli Duchackiej.
Do akcji zaproszeni zostali lokalni pracodawcy, stanowiący kluczową grupę społeczną dla rozwoju środowiska lokalnego. Wydarzeniu towarzyszą występy zespołu bluesowego Limbo wokalistki Marysi Krawczyk, pokaz teatru ognia.

Zobacz też:Inicjatywa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Programu Aktywności Lokalnej pn. „Daj się poznać streetworkerom”, realizowany w ramach projektu systemowego pn. „Pora na aktywność - Aktywizacja i integracja klientów MOPS w Krakowie”.


Wiadomości Kraków, Wydarzenia Kraków

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!