Wojciech Cejrowski zawsze przyciąga tłumy

(© mat. prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

4 października podróżnik wystąpi ze swoim najnowszym komediowym show "Wojciech Cejrowski Boso do.... Krakowa. Prawo Dżungli".

4 października, Kraków, Auditorium Maximum, godzina 19.30


Wojciech Cejrowski znany jest ze swojego ciętego języka, zamiłowania do podróży i... niechęci do butów. Od 20 lat wyprawia się najdziksze zakamarki planety. Odwiedził ponad 40 krajów na sześciu kontynentach. Uwielbia Amazonię, gdzie jak twierdzi ratuje od zapomnienia i zagłady ostatnich wolnych Indian. Jego relacje z podróży pełne są barwnych opisów i fantastycznych przygód. Jako trzeci w historii Polak został przyjęty do prestiżowego Royal Geographical Society (Królewskie Towarzystwo Geograficzne) w Londynie.

Swój najnowszy program "Prawo Dżungli" przygotował w formie stand-up comedy, dzięki czemu można spodziewać się szalonej podróży po dzikich zakamarkach świata. Będzie mnóstwo ciętego dowcipu, zabawnych i kąśliwych anegdot z kraju i ze świata, ale także relacje, mnóstwo informacji i ciekawostek oraz wspaniałe zdjęcia. A po występie okazja do zdobycia autografu, zrobienia sobie fotografii oraz zakupu płyt i książek.

Ceny biletów od 50 do 65 zł, w zależności od sektora, dostępne w salonach Empik, Filmotechnice (Rynek Główny 9, Pasaż Bielaka), biletyna.pl oraz biletos.com.

Zobacz inne materiały na MMKrakow.pl


Tak wygląda mural na Galerii Krakowskiej

Wyrusz śladami krakowskich emancypantek i odkryj rewolucyjny Kraków

Koncerty 2013 w Krakowie
Muzeum w komputerze? Czemu nie? [zdjęcia, wideo]

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

GRZ (gość)

usunac wyzszy komentarz. Temu panu powinno się poświęcać czas na wielu portalach, właśnie z powodu ekstremalnych poglądów. To, że szanowny pan Artur jest miękką pałą robiony i nie ma własnych przekonań, nie oznacza, że każdy powinien taki być.

anna (gość)

bardzo się cieszę. Bardzo się cieszę i mam nadzieję, że będę na chodzie 4 października. Uwielbiam książki Pana WC.

artur (gość)

usunac ten artykol. Temu panu nie powninno sie poswiecac czasu na portalu. Wiemy jakkie ma ekstremalne poglady.