W ostatnim meczu u siebie Wisła Kraków pokonała Lecha Poznań

W ostatnim meczu u siebie Wisła Kraków pokonała Lecha Poznań (© Andrzej Banaś)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wisła Piast, mecz Wisła Piast LIVE, Wisła Piast transmisja, Wisła Piast TV, Wisła Piast Internet, Wisła Piast na żywo, Wisła Piast online, Wisła Piast stream

Wisła Kraków Piast Gliwice na żywoPoczątek meczu o godz. 20.30.

Dziś wieczorem piłkarze Wisły Kraków mogą zostać liderem tabeli T-Mobile Ekstraklasy. Jeśli „Biała Gwiazda” ogra Piasta Gliwice, przeskoczy w tabeli Legię Warszawa, Górnika Zabrze i Lechię Gdańsk. Te drużyny swoje mecze rozegrają dopiero w sobotę (Legia) niedzielę (Lechia) i poniedziałek (Górnik).

Jeśli się uda wyjść na prowadzenie w tabeli, euforii na pewno nie będzie. Będzie za to koncentracja, bo najważniejszy jest następny mecz – mówi opiekun krakowian, Franciszek Smuda.

Być może szansę debiutu dostanie dziś Wilde Donald Guerrier, który został już uprawniony do gry w Wiśle. - Zobaczymy, jak się ułoży cały mecz. Oby ułożył się dobrze, bo wtedy dla nas jest łatwiej go wprowadzać. Jego trzeba tutaj do naszego zespołu odpowiednio wkomponować – dodaje Smuda.

Po sześciu kolejkach Wisła ma 10 punktów, a Piast dwa mniej.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

taaz (gość)

Oglądaj ten mecz na - meczykowotv.cba.pl

Transmisja działa w 100 % oraz za darmo , sprawdź !!