W sobotę i niedzielę w Krakowie, w Centrum Targowym Chemobudowa, odbyła się już czwarta edycja Animal Show. Podczas dwóch dni można było oglądać zwierzęta z wielu gatunków, nie tylko popularne psy i koty, ale też gryzonie, gady czy ptaki.

Na tegorocznym Animal Show można było podziwiać rasowe psy i koty, ale także rasowe króliki i myszy. A do tego szynszyle, alpaki, fretki, kury ozdobne, papugi, gołębie rasowe, ptaki drapieżne (orły, sokoły, sowy), unikatowe gryzonie czy żółwie.

Pokazywano również mniej "przytulne" zwierzęta, jak owady (pszczoły, modliszki, patyczaki, mrówki) czy ze strefy terrarystycznej (węże, pająki, jaszczurki, owady). Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia!

Z regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

rud (gość)

Tego typu 'imprezy' powinny być zakazane pod groźbą słonej grzywny. Zwierzę to nie zabawka! Odwiedzający - wstydźcie się!