Wicemistrz Polski z Wałbrzycha

SIYA
Funkcjonariusz Komisariatu II Policji w Wałbrzychu mł. asp. Krzysztof Bałys zdobył srebrny medal w VI Otwartych Mistrzostwach Polski Siłaczy w wyciskaniu sztangi leżąc. Wynikiem 225 kg pokonał 167 rywali z Polski i zagranicy.

5 listopada 2011 roku w Złotoryi odbyły się VI Otwarte Mistrzostwa Polski Siłaczy w wyciskaniu sztangi leżąc. W zawodach wzięło udział 167 zawodników z Polski i zagranicy. W kategorii do 125 kg wystartował mł. asp. Krzysztof Bałys reprezentujący Stowarzyszenie Sportów Siłowych i Kulturystyki „Bałys Team”.
Konkurencja była bardzo duża. Nasz Mistrz uległ tylko Maciejowi Hirsz z Kartuz i z wynikiem 225 kg stanął na drugim stopniu podium zdobywając tytuł Wicemistrza Polski.
Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu kom. Sylwester Nowak pogratulował naszemu Mistrzowi wywalczonego medalu.
My również dołączamy się do gratulacji i życzymy dalszych sukcesów.