Właściciele psów w rejonie ulicy Wspólnej powinni szczególnie uważać Właściciele psów w rejonie ulicy Wspólnej powinni szczególnie uważać

Właściciele psów w rejonie ulicy Wspólnej powinni szczególnie uważać (© Jaroslaw Jakubczak / Polska Press)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jak informuje nas nasz czytelnik Pan Tomasz, na łące przy ulicy Wspólnej ktoś rozrzuca kawałki kiełbasy z gwoździami. Czytelnik przestrzega okolicznych właścicieli psów, aby zwracali baczniejszą uwagę na swoje czworonogi na spacerze.

- W Krakowie na łące przy ulicy Wspólnej (wejście od ul. Klonowica) ktoś rozrzuca kiełbasę z gwoździami, które mają zranić i doprowadzić do śmierci psy, które spacerują tam z właścicielami - przestrzega Pan Tomasz.

Jak zaznacza w okolicy nie ma przypadkowych spacerowiczów, a opiekunowie wychodzą tutaj ze swoimi czworonogami od lat.

- Psy nie są agresywne, chętnie bawią się ze sobą - z dala od bloków - a ich właściciele sprzątają po nich w trakcie spacerów. Działanie, zmierzające do okaleczenia zwierząt podlega karze. Prosimy o pomoc w nagłośnieniu sprawy, zanim dojdzie do tragedii i życie straci zwierzę - często uratowane ze schroniska czy zaadoptowane przez kogoś po śmierci jego wcześniejszego właściciela. Większość naszych zwierząt to właśnie takie psiaki - czyste, sterylizowane, po przejściach w swoim dotychczasowym życiu - dodaje pan Tomasz.

ZOBACZ KONIECZNIE:
WIDEO: Poszukiwani przez policję z Małopolski

Źródło: Gazeta Krakowska


Z regionu

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Kajtek (gość)

Ja go już złapią to powinni go za to nabić na pal ! Ja bym to zrobił z naj większą przyjemnością !!!