Od 17 do 19 listopada w ramach tygodnia dla kobiet płeć piękna będzie dyskutować na temat współczesnego feminizmu, perspektyw jego rozwoju, a także wizerunku kobiet w mediach i biznesie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W ciekawych debatach i spotkaniach wezmą udział niezwykli goście - Henryka Bochniarz, Irena Eris, Ewa Wachowicz, Katarzyna Kanclerz oraz Dorota Wellman. Przewidujemy również inne atrakcje, m.in. spotkanie z wokalistą zespołu CZESŁAW ŚPIEWA oraz aktorką i wokalistką Marią Peszek.

Wrażeń nie zabraknie także dla pasjonatów tańca. Organizatorzy zapowiadają pokaz salsy oraz warsztaty z tańca brzucha. Szczegółowy program imprezy znajduje się na specjalnej stronie tygodnia kobiet.

Wszystko to odbędzie się na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Organizatorem jest Koło Naukowe Gospodarki i Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.


MoDo Aplikacja Ściągnij

Wiadomości Kraków, Wydarzenia Kraków

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!