Emil Sajfudtinow wygrał turniej z okazji 60-lecia Nowej Huty. Rosjanin wygrał również dodatkowy wyścig u Puchar Prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Emil Sajfudtinow wygrał turniej z okazji 60-lecia Nowej Huty. Rosjanin wygrał również dodatkowy wyścig u Puchar Prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego. Zawody rozegrano na zmodernizowanym stadionie Wandy Kraków, gdzie - jak zapowiadają działacze z Krakowa - w przyszłym sezonie kibice będą mogli oglądać ligowe zawody z udziałem krakowskiej drużyny. Po raz ostatni żużlowcy Wandy startowali w II lidze w sezonie 2005.


Póki co krakowscy kibice mieli okazję oglądać ściganie na najwyższym poziomie. Działacze wykorzystali przerwę w rozgrywkach i zaprosili do udziału w zawodach kilku zawodników startujących na codzień w ekstralidze i to oni nadawali ton rywalizacji. Na podium oprócz Sajfudtinowa stanęli Tomasz Gollob i Ryan Sullivan, a czwarte miejsce zajął Adrian Miedziński.

Wiadomości Kraków, Wydarzenia Kraków

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!