Zobaczcie galerię zdjęć sprzętu, na którym pracują małopolscy policjanci - samochody osobowe, furgony, ciężarówki i motocykle.

Komentarze (16)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

yak (gość)

a w Łodzi mają to cacucho: http://www.expressilustrowany.pl/artykul/3488611,tajna-bron-lodzkiej-policji-superwoz-z-kamerami-czyli-ruchome-stanowisko-dowodzenia,id,t.html

PIECZARKA (gość)

Panowie pojazdy takie jak alfa i ikia to złomy.Ostatnio miałem okazję jeździć alfą i powiem tak biegi wchodzą bardzo ciężko ,po drugie auto ma słaby układ wspomagania i kręcenie ją podczas jazdy też wymaga sporego wysiłku.Do tego w środku jest mało miejsca i siedząc z tyłu jest naprawdę niewygodnie.Jeżeli chodzi o kia to jeżdżę tym złomem dość często i te auto to też porażka i zaraz powiem dlaczego.Po pierwsze przy każdym gwałtownym hamowaniu na drodze suchej czy mokrej auto szybko wpada w poślizg i bardzo łatwo stracić nad nim panowanie.Po drugie samochód ma bardzo kiepskie zawieszenie,które jest dość miękkie i przy wchodzeniu w zakręt przy większej prędkości samochodem zaczyna bujać i jest to bardzo niebezpieczne.Kolejna kwestia to bardzo duży promień skrętu,żeby zawrócić tym autem trzeba sporo się nakręcić.Opisuje tylko te dwa auta ponieważ pozostałymi nie jeździłem.Na koniec dodam tylko,że miejsce praca największa jednostka w Polsce i 9 lat służby,więc mając pewne doświadczenie w tej pracy pozwoliłem sobie na komentarz.POZDRAWIAM WSZYSTKICH BLU

nowohucianka... (gość)

Małopolska Policja is the best !! Pozdrawiam Policjantów z Nowej Huty..Panowie-życzę Wam szybkich,niezawodnych ,super wozów patrolowych...

aa (gość)

Można? Można! A u nas 3/4 samochodów stoi w warsztatach i czeka na OT2! Podobno nie ma na to pieniędzy! ŻENADA!!!!! Nawet drogówka chodzi z buta!

Turystka (gość)

W małych placówkach Policji na terenach górskich Małopolski przy incydentach, Policjanci muszą prosić o pomoc GOPR, TOPR, lub jakieś inne instytucje, które posiadają samochody terenowe, ponieważ sami ich nie mają. Dlatego też dziwi fakt, że takie samochody jeżdżą po Krakowie. Może dopiero wtedy, jak komuś z prominentów stanie się coś w górach to ktoś przejrzy na oczy, że tam powinny jeździć takie samochody. Z tego co zauważyłam w Straży Granicznej jest zupełnie odwrotnie.

BRATANEK (gość)

MYŚLĘ, ŻE DOBRYM POMYSŁEM BĘDZIE PRZEKAZAĆ TEN SPRZĘT POLICJI W WARSZAWIE W RAMACH SOLIDARNOŚCI ZAWODOWEJ. IM OSTATNIO ZNISZCZONO KILJKANAŚCIE RADIOWOZÓW.

klop (gość)

Jaka unifikacja , ciekawe jaka ilośią sprzetu i fachowców dysponuje ASO KWP .

A miało być tak pięknie , jedna dwie marki . no cóż ale biedni z czegoś muszą żyć . Specyfikacje pewnie jak na ten sprzęt szpitalny .

Emeryt (gość)

A cudo rumuńskiej techniki wystawić to niełaska panowie "łoficery"? Jeszce sporo ich w garażach, zwłaszcza komisariatów, zostało. Teraz wstyd?

piesek (gość)

Niezła ściema z tymi samochodami. Wystawili na pokaz najlepsze samochody jakie mięli w garażu a tak na prawdę muszą jeździć starymi szrotami.

Jerzy (gość)

Żeby jeszcze policjanci w tych pięknych , nowych samochodach bardziej konsekwentnie i stanowczo reagowali na wybryki pitarów i cwaniaków na naszych drogach. Podniesienie w Taryfikatorze kar o kilka punktów nic nie da. W walce z piratami tylko pomoże konsekwentne i surowe karanie przez bardziej widocznych policjantów.