TOP 10 rzeczy, których krakowianie nie znoszą w komunikacji miejskiej [PRZEGLĄD]

krZaktualizowano 
Niby reguła jest prosta, ale pasażerowie często o niej zapominają. Ileż można przypominać? fot. polskapress
Przedstawiamy listę rzeczy, które najbardziej denerwują nas w komunikacji miejskiej. Co dopisalibyście do naszej listy?

Zobacz także: Kraków. Awantura i postrzelenie w autobusie

Źródło: gazetakrakowska.pl

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2016.04.17 12:29:05

Nie znoszę jak robi się pasażerów w balona.!!!! Od dwóch dni jest zmieniona trasa i godziny odjazdów autobusów 143,243,a na rozkładzie jazdy w internecie nic się nie zmieniło!!! Przecież w soboty i niedziele ludzie też pracują i taka dezinformacja powoduje poważne konsekwencje dla nich tym bardziej,że 243 kursuje co dwie godziny,a z tamtych rejonów nie ma zbyt dużych możliwości innej komunikacji.Czyżby następna po ZIKiT-cie firma bezmózgowych kolesi ???

2016.04.13 23:42:40

Kaszlący i nie zasłaniający ust - zdecydowanie, brak klimatyzacji w tramwajach, a w tych w których jest - ludzie otwierający okna. No i do furii doprowadzają mnie ludzie pocierający monety o automat. Kto wymyślił ten przesąd, że to ma niby pomóc jak moneta nie wchodzi do automatu. Z moich obserwacji - nie daje to kompletnie nic natomiast dźwięk pocierania podobny do tarcia paznokciami po tablicy. Brrrrrr

2016.04.09 11:08:19

243 jedzie raz na godzinę. Juz na swojej pojedynczej trasie jest mocno dopchany. Od przystanku zlocieniowa dzieli przystanek z 143, który kursuje co 20 minut. Po licznych skargach do MPK udało się jedynie wyprosic aby w godzinach szczytu odjeżdżal z przystanku 143 zaraz po Od jeździe 243. Czyli czas dzieli ich 2 minuty.

2016.04.09 09:31:56

bachory by nie wrzeszczaly gdyby przedni pomost i miejsca przeznaczone dla matek z dziecmi nie byly oblegane przez smierdzacy, rozgadany, obladowany torbami wiszacymi dzieciom nad glowa tlum, dzieciaki sie normalnie boja, i to mnie wkurza najbardziej, tez jeżdże z dzieckiem i stoje wcisnieta z dzieciakiem na reku miedzy drzwiami a doroslymi rozwrzeszczanymi bachorami, a siedzenia oczywisccie sa pozajmowane, wozkiem nie wjedziesz bo nie ma gdzie. A tyl tramwaju pusciutenki i tego nie moge zrozumiec. Moze warto na to spojrzec z innej strony, tym bardziej ze jesteas kobieta "za chwile" pojezdzisz z dzieckiem to wtedy pogadamy :-)

2016.04.09 06:53:17

To w koncu raz na godz jedzie czy co 2minuty ten autobus

2016.04.08 22:12:54

Aktualnie korzystam teraz z samochodu ale nie na widzę idiotów którzy po mimo iż mają autobus za 2 minuty następny muszą w pycha się do i tak pełnego autobusu z łokciami. Ludzie jada i tak wystarczająco jak sardynki w puszcze ale co trzeba być chamem i z łokciami masakrowac wszystkich bo wielmozny pan musi wsiąść. Mówię o linii 243 który jedzie raz na godzinę i jest jedynym środkiem transportu jadący do Krakowa i który wiecznie jest pełny.

2016.04.08 14:01:47