To nas najbardziej wkurza na cmentarzach. Powinni zabronić!

owZaktualizowano 
Wszystkich Świętych to prawdziwy festiwal idiotycznych zachowań Polaków. Które z nich są najbardziej irytujące? Kiedy jest Wam najbardziej wstyd? Zobaczcie 10 najgorszych zachowań, które można spotkać na cmentarzu Fot. Lukasz Kaczanowski/Polska Press

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2018.11.05 13:17:03

Anonim wracaj do szkoły !

2018.11.05 00:55:27

Gonzales nie do końca masz rację. To palacz sieje zamieszanie. Dlaczego to niepalący ma uciekać na druga stronę ulicy, aby nie wdychać jego dymu. Przecież to palacz zmusza niepalącego do palenia biernego. I nie pisz mi, że przesadzam. Kiedyś też paliłem i uważałem, że niepalący przesadzają. Nie palę już 10 lat i uwierz mi fajki śmierdzą. Śmierdzą na dworze, śmierdzą na klatkach schodowych, śmierdzą przed wejściami do biurowców, kin, sklepów. Jeśli chcesz się truć i śmierdzieć fajkami, to się truj i śmierdź, ale proszę nie zmuszaj do tego innych. Rób to w domu. W domu, nie na balkonie!

2018.11.02 21:22:55

uważam że w tych dniach powinny przy cmentarzach być wesołe miasteczka

2018.11.02 01:40:31

ja popieram tego pana przez ten nalug tytoniowy to juz te ludzie nie wyczymuja bez papierosa ze musza na terenie Cmentarza zapalic to zeby nie miec zadnego szacunku dla zmarlych Cmentarz to nie jest zadna przechadzka po parku tylko jest jako Kosciul drugi bo tam lerza przodkowie nasi

oczywiscie ze ciala nic nie znacza tylko dusza jest najwazniejsza i kazda dusza przebywa w ruznych

stopnia grzechu czyli w czyscu i kazda dusza prosi o modlitwe aby zostali uwolnieni z czysca i zeby nie cierpialy te dusze a inni sobie lekcewarza to wszystko.



A to ze przychodzimy do grobu Rodzinnego i postawimy kwiaty i zapalimy swiece i stawiamy pomniki ruzne to to nie jest dla zmarlego tylko dla ludzi i podziwaja tylko kto i jaki pomnik postawil

umarlemu te zeczy sa wcale nie potrzebne tylko modlitwa jest potrzebna do zmarlego.

2018.11.01 23:37:24

Wybieg mody ha ha😂😂😂😂

2018.11.01 22:05:21

Psy! To nie park.

2018.11.01 15:59:18

Tu z Panem od papierosów się nie zgodze cmentarz to miejsce zadumy i paradowanie z papierosem jest objawem niskiej kultury osobistej ja byłem palaczem i wiem jak silny to nałóg ale w takich miejscach jak cmentarz nawet przez moment nie pomyślałem o zapaleniu papierosa a że papierosy strasznie śmierdzą to fakt wiem bo byłem i palaczaem i obecnie nie palącym .

2018.11.01 15:38:54

sztuczne kwiaty na grobach

2018.11.01 10:12:32

Najgorsze są te kramy z balkonami przy cmentarzach. Wstyd

2018.11.01 06:40:41

Bez przesady. Większość przedstawionych sytuacji ma charakter sporadyczny a nawet bardzo sporadyczny! Bo nie przypominam sobie. bym kiedykolwiek się spotkał z głośną muzyką ze smartfona! Nawet wśród małolatów!

2018.10.31 21:29:47

I po co ten wtręt o palących co ? przecież od " zawsze " były , są i będą osoby które z różnych powodów palą papierosy i skoro już porobiono strefy bez dymu : dworce , restauracje , puby , kina czy przystanki komunikacji miejskiej to chyba już wystarczy tej nagonki co ? Dlaczego w krajach o wysokiej kulturze ludzie jakoś sobie w sposób tak upierdliwy nie uprzykrzają życia codziennego i nie wcinają się wszędzie gdzie mogą z tego typu demonstracyjnymi wpisami czy napomnieniami a u nas wciąż bywają osoby które chcą być "świętsze od papieża " dlaczego w Polsce " króluje " pogląd iż tylko stałe i do znudzenia powtarzane słowo " nie pal " ma odnieść skutek skoro jest ponoć ta sławetna demokracja która między innymi oznacza iż każdy obywatel ma prawo robić to co w/wg niego jest mu przyjemne i daje mu jakoweś zadowolenie a nie wciąż słyszeć i prawie zewsząd ciągłe utyskiwanie na dym z papierosa , smród i wyziewy , czy osoby propagujące nie są w stanie w końcu zrozumieć że bardziej się liczy zdrowie psychiczne każdego człowieka niż jakieś trendy i aby tylko osoba która pali nie robiła tego w sposób demonstracyjny czy złośliwy to ma prawo do takiego samego istnienia w przestrzeni publicznej jak ci którzy tak głośno i demonstracyjnie propagują niepalenie a jednocześnie nie potrafią zadbać o swoją własną higienę czy wygląd . Najczęściej są to osobnicy czy osobniczki które raczej nie grzeszą ani rozumem , ani urodą i wdziękiem i w zasadzie nie mają nic więcej do zaoferowania niż głoszenie nośnego hasełka o zdrowym trybie życia i nie paleniu papierosów . Wiozłem kiedyś sąsiadkę która wsiadłwszy do mojego auta stwierdziła że w nim śmierdzi od dymu i jak ja mogę tu wytrzymać a jednocześnie ja niestety poczułem powonieniem wyraźny smród potu i chyba dość dawno niepranej odzieży tudzież przykry zapach niepranej bielizny ( obsranej , zasikanej ) ten zapaszek jest dość specyficzny ale ta pani jakoś tego nie czuła , być może była z tym swoim smrodkiem już tak oswojona że uważała iż stanowi on integralną część jej osoby i jest normalny , dla mnie nie był i musiałem otworzyć okno gdyż z dwojga złego wolę wąchać dym z papierosa niż smród niemytej " poprawnej ćwirćinteligentki " .