To dają do jedzenia dzieciom w szpitalach! [ZDJĘCIA] Keczup, papka z ziemniaków i rozgotowane... coś

Od zawsze wiadomo, że odpowiednia dieta to podstawa zdrowia. Ta wiedza najwyraźniej nie dotarła do niektórych szpitali dziecięcych, gdzie maluchom serwowane są paskudne dania. Dla porównania jest tu też kilka przykładów z zagranicznych szpitali. Choć przyznać trzeba, że w niektórych polskich placówkach nie jest najgorzej. Sami sprawdźcie, gdzie warto leczyć dziecko w Polsce.

Flesz - wypadki drogowe. Jak udzielić pierwszej pomocy?

Wideo

  • Dziennik Zachodni
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

22.09.2018, 20:46

pacjent to zło konieczne

19.09.2018, 11:03

Chory kraj, w którym więźniowie, mordercy, złodzieje i gwałciciele w więzieniach są lepiej traktowani i karmieni niż dzieci w szpitalach...

18.09.2018, 13:27

Wszyscy wszystko wiedzą i nic z tym nie robią. Powinno się bardzie prześwietlać szpitale przychodnie i całą służbę zdrowia w kierunku roztrwaniania pieniędzy, które dostają.Papier wszystko przyjmie. Już widzę te rozpiski.Nawet przekręty są u takich lekarzy pierwszego kontaktu, którzy jawnie dając pacjentowi jedną receptę wypisują przy nim trzy. na jego nazwisko.W szpitalach dopiero mają pole do popisu i przeznaczają kasę na wszystko tylko nie na pacjenta.Szok i niedowierzanie.

18.09.2018, 07:19

od kiedy to cos dziwnego? jeszcze zalozenie ze tylko dzieciom

17.09.2018, 13:08

Z czegoś trzeba zrezygnować, żeby utrzymać etaty szamanów ... wróć! księży kapelanów w szpitalach. Bóg sprawił, że trafiło na posiłki dla dzieci.

17.09.2018, 12:17

To jest wątek dotyczący artykułu To dają do jedzenia dzieciom w szpitalach! [zobacz zdjęcia]

16.09.2018, 13:09

No tak ale po co robić sensacje? Wiadomo nie od dziś ze służbie zdrowie brakuje pieniędzy. Chcecie by wasze dzieci nakarmili w szpitalu czy wyleczyli? Gdy brakuje funduszy administracja musi podejmować ciężkie decyzje.

11.09.2018, 21:16

Mniam mniam, same smakołyki. Super jedzonko....

10.09.2018, 07:19

Jedzenie w naszym Sławieńskim szpitalu to porażka.. Czlowiek boi sie tego dotknąć.. Ajak wezmiesz coś ze sobą do szpitala to jeszcze dostaniesz opier**l ze masz jeść to co daja..

09.09.2018, 23:39

Źle oceniamy. Dla poprawy zdrowia powinny być owoce i warzywa a nie parówki, glutaminian, glifosat, konserwanty czy tłuszcze trans. Niestety szpitale nie wiedza co to zdrowe odżywianie.

09.09.2018, 22:55

Dorośli nic lepszego nie dostają.