(© archiwum Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W czwartek, 14 marca uczniowie będą pisać Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty 2012 z Operonem. Co będzie na teście?

Test Trzecioklasisty 2013 z Operonem już 14 marca [ODPOWIEDZI,WYNIKI,TESTY,PYTANIA]


Test Trzecioklasisty 2013 z Operonem już 14 marca. Odpowiedzi i arkusze poznamy w piątekSprawdzian trzecioklasisty z Operonem składa się z dwóch części: z języka polskiego oraz matematyki. Testy mają za zadanie nie tylko sprawdzić poziom wiedzy uczniów, ale również umożliwić zapoznanie się z formułą egzaminów.

Do sprawdzianu trzecioklasistów, organizowanego przez wydawnictwo Operon mogą zgłaszać się wszystkie szkoły w Polsce. Jest on bezpłatny i dobrowolny.

Sprawdzian trzecioklasisty z Operonem przygotowują doświadczeni egzaminatorzy. W teście mają się znaleźć zadania, które maja być zgodne z treściami określonymi w podstawie programowej dla pierwszego etapu edukacyjnego.


Zobacz testy z poprzednich lat:


Test trzecioklasisty z CKE OBUT 2012 [arkusze, pytania, odpowiedzi]Test trzecioklasisty z CKE 2011 [arkusze,odpowiedzi]

Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z regionu. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!